Ostatnie słowa Romualda Lipko wyciskają łzy. Jego żona zdradziła co jej powiedział

Ostatnie słowa Romualda Lipko wyciskają łzy. Jego żona zdradziła co jej powiedział Źródło: youtube

Żona Romualda Lipko wspierała go do ostatniej chwili i pomagała wytrwać w walce z chorobą. Zdradziła, jak brzmiały jego ostatnie słowa, a słysząc coś takiego trudno powstrzymać łzy.

Żona artysty przeżywa obecnie możliwie najgorsze chwile. Jego śmierć wstrząsnęła nie tylko nią czy bliskimi, ale i tysiącami fanów, którzy wciąż nie mogą uwierzyć, że tak wybitnego artysty nie ma już wśród nas. Media obiega coraz więcej szczegółów na temat tragedii, a jedne z ostatnich doniesień rozrywają serce na kawałki. 

Żona Romualda Lipko o jego ostatnich słowach 

Romuald Lipko do samego końca wykazywał się niebywałą charyzmą i deklarował, że walka z nowotworem nie pokrzyżuje jego planów o reaktywacji Budki Suflera, która już 14 lutego tego roku miała zagrać swój pierwszy koncert. Tymczasem na wszystkich spadł wielki koszmar. Śmierć artysty przyszła zupełnie niespodziewanie. Przypominamy, że Lipko odszedł w nocy z 6 na 7 lutego. 

Media coraz liczniej rozpisują się o jego ostatnich chwilach, a nawet słowach. Za pośrednictwem portalu Party.pl możemy m.in. dowiedzieć się, jak muzyk zareagował na porażającą diagnozę. 

- To jest wiadomość taka, która ma w sobie przede wszystkim bardzo złą cechę. Ona zawiadamia o tym, że dzieje się coś, co ma przerwać to, co ci zostało dane jako twoje najpiękniejsze ludzkie prawo - prawo do życia - mówił swego czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem specjalnie dla "Uwagi" TVN jego żona zdradziła, jak brzmiały jego ostatnie słowa. Łzy same cisną się do oczu, gdy okazuje się, że Romuald do końca nie tracił wiary, że wszystko jeszcze skończy się dobrze. Miał nadzieję, że uda mu się wygrać z chorobą, a w szczególności starał się pocieszać ukochaną.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska już po ślubie? Pokazała zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim
2. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto

- Był moment dramatu. Ja to widziałam. Znam męża na tyle długo, że wiem, że i taki moment był. Trwał bardzo krótko. Powiedział mi: Musimy sobie dać radę. I to były dla mnie słowa, które mi dodały bardzo dużo otuchy i wiary w to, że nam się to uda - wyznała ukochana żona Romualda Lipko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Konsekwencje niedoboru magnezu. Metody jego uzupełniania
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Uwielbiana gwiazda Polsatu niestety nie zdążyła. Nie żyje, miała mnóstwo planów
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

Źródło: party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News