Żona Perepeczki nie wyjedzie z Polski
youtube
Aneta Wasilewska - 7 Stycznia 2020

Żona serialowego Janosika podjęła dramatyczną decyzję. Z przerażeniem i wielkim smutkiem patrzy w przyszłość

Żona Marka Perepeczki zmuszona była podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji. Nowy rok zaczął się dla aktorki wyjątkowo przykro, dziś z przerażeniem i smutkiem patrzy na swoją przyszłość.

Żona Marka Perepeczki musiała zmienić plany. Agnieszka Perepeczko, która od lat posiada piękną rezydencję niedaleko Melbourne, nie może do niej wrócić. Ta trudna decyzja zapadła w związku z niebezpieczną sytuacją w Australii. Gwiazda z niepewnością patrzy na swoją przyszłość za granicą Polski.

Żona serialowego Janosika komentuje dramatyczne doniesienia

Pogrzeb matkaPełen emocji pogrzeb 10-letniego Adasia, którego zabił 19-letni brat. Słowa zrozpaczonej matki wyciskają łzy z oczuCzytaj dalej

Agnieszka Perepeczko po spędzeniu Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra w Polsce miała wyjechać do swojej luksusowej rezydencji w Australii. Jednak, aktorka zdradziła, że póki co boi się do niej wracać, a wszystko ze względu na szalejące tam pożary.

- Obserwuję sytuację z daleka. Sąsiedzi codziennie donoszą mi, co dzieje się na miejscu. Płoną luksusowe rezydencje i farmy moich znajomych położone w lasach i na wsi, cierpią zwierzęta. Rząd obiecuje, że wypłaci odszkodowania - wyznała żona gwiazdora serialu "Janosik".

Już w 1983 żona Marka Perepeczki walczyła z żywiołem w Australii. Aktorka podzieliła się tymi wspomnieniami.

Żona gwiazdy "Janosika" wspomina tragiczne wydarzenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RodziceRodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Pół roku później zdarzył się cud, tata dostał wiadomość i zaczął płakaćCzytaj dalej

- W strasznym pożarze w Victorii zginął w ogniu, wraz z żoną, mój przyjaciel Brayan Neylor, prezenter telewizyjny. Nie zdążył dobiec do helikoptera zaparkowanego niedaleko jego posiadłości, 25 km od Melbourne- wspomina.

Pożary z którymi zmaga się Australia są obecnie największą klęską żywiołową, jakiej mieszkańcy tego kontynentu muszą stawiać czoła. Każdego dnia informacje dotyczące pożarów są coraz bardziej przerażające. Nic dziwnego, że żona Marka Perepeczki z obawami spogląda w przyszłość. Zgodnie z informacjami, które pojawiają się w mediach pożary mają płonąć do marca, co oznacza, że pobyt aktorki w Polsce na pewno się przedłuży.

Dzisiaj grzeje:

1. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego cała posiniaczona. Fani zaniepokojeni, co się stało modelce?
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

- Trzymam za ciebie kciuki, Australio! Płakać mi się chce, jak na to patrzę - powiedziała żona Perepeczko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" czy "Ojca Mateusza" pilnie trafiła do szpitala. Niepokojący wpis aktorki
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

TTVNiewiarygodne, jak kiedyś wyglądali bohaterowie Googlebox z TTV. Sylwii Bomby i Agi Kotońskiej prawie nie da się rozpoznaćCzytaj dalej

źródło: superexpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News