żona śmierć męża wiadomość
emmaweaveradayinthelife.blogspot.com
Joanna Szwalikowska - 6 Listopada 2020

Opłakiwała śmierć męża. Włączyła jego komputer i zobaczyła na pulpicie tylko dwa pliki, porażająca treść

Żona opłakiwała śmierć swojego ukochanego męża. Nie była w stanie pogodzić się z tą druzgocącą stratą. Kiedy włączyła jego komputer, zobaczyła dwa pliki na pulpicie. Zalała się łzami, gdy poznała ich treść.

Żona nie mogła się pogodzić z tym, że już nigdy nie zobaczy swojego ukochanego męża. Wiadomość o jego śmierci była dla niej ogromnym ciosem, którego się nie spodziewała. Pewnego dnia postanowiła włączyć jego komputer. Po poznaniu treści, jakie znajdowały się w dwóch plikach na pulpicie, nie mogła powstrzymać łez.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Żona opłakiwała śmierć męża, nie mogła uwierzyć, że została sama z córeczką, a jej ukochany już nie wróci

Kobieta bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej ukochany mąż odszedł i nigdy więcej nie wróci do domu. Została sama z malutką córeczką, która miała już nie zobaczyć więcej swojego tatusia. Po pewnym czasie żona zmarłego postanowiła włączyć jego komputer. Na pulpicie znajdowały się dwa pliki, a ich treść sprawiła, że natychmiast z jej oczu polały się łzy.

Todd Weaver został wysłany na misję do Afganistanu, w związku z czym jego oraz zaledwie 9-miesięczna córeczka zostały same w domu. Choć Emma dobrze radziła sobie z opieką nad dzieckiem, bardzo tęskniła za ukochanym i wyczekiwała dnia, kiedy ten powróci do domu.

Niestety, tak się nie stało. Mężczyzna już nigdy nie wrócił do domu. Po otrzymaniu tragicznej wiadomości, świat kobiety dosłownie legł w gruzach. Todd zginął na zaledwie kilka dni przed zakończeniem swojej misji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Mężczyzna został pochowany na Cmentarzu Narodowym w Arlington. Rodzina nie mogła uwierzyć, że to prawda. Wszyscy mieli wrażenie, że to okropny koszmar, który lada moment okaże się tylko snem. Zrozpaczona Emma bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, co ją spotkało.

W pewnym momencie Emma jednak zdała sobie sprawę z tego, że nic nie jest w stanie cofnąć czasu, a ona musi żyć dalej dla swojej córeczki. Postanowiła, że rozpakuje rzeczy męża, do tej pory nie miała odwagi tego zrobić. Wśród należących do niego przedmiotów znalazła laptopa, dzięki któremu utrzymywał kontakt z nią oraz córką w trakcie wyjazdu.

Po uruchomieniu komputera, oczom Emmy ukazały się dwa pliki. Jeden z nich zaadresowano do niej, natomiast drugi do córeczki. Po otwarciu pliku z jej imieniem, okazało się, że jest to list. Jego treść sprawiła, że z jej oczu natychmiast polały się łzy.

- Cóż, jeśli to czytasz, to znaczy, że nie wróciłem do domu. Dlatego nigdy więcej nie będę mógł ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Przepraszam Cię, że już nigdy nie będę mógł być przy Tobie ciałem. Ale pamiętaj, że mój duch zawsze będzie z Wami. Zawsze. Baw się i ciesz się życiem. Błagam Cię, znajdź siłę, żebyś mogła znów cieszyć się życiem. Pamiętaj o mnie i o tym, co razem przeżyliśmy. Zachowaj wiarę w Boga i jego Boży Plan. On wie, co jest dla nas dobre. Chciałbym, żebyś wiedziała, że jesteś dla mnie najważniejsza. Nie mógłbym wymarzyć sobie bardziej troskliwej, kochającej i pięknej żony. Miałem życie, o jakim zawsze marzyłem. Poślubiłem kobietę idealną. Mam też piękną córkę, która jest dla mnie prawdziwym cudem - napisał Todd do swojej ukochanej.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Przed chwilą Ministerstwo Edukacji wydało komunikat. Uwaga, dotyczy tych, którzy spełnią warunek do 7 grudnia

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Drugi plik zawierał natomiast list skierowany do córeczki o imieniu Kiley. Todd zapewnił, że bardzo kocha dziewczynkę, jest z niej bardzo dumny oraz zawsze będzie przy niej. Przekazał również kilka wskazówek, które mogą jej się przydać w przyszłości.

Słowa, które skierował mężczyzna do swoich dwóch ukochanych kobiet, są niesamowicie poruszające. Jak widać, doskonale zdawał on sobie sprawę z tego, jak ryzykowna jest jego misja i że już nigdy może nie mieć okazji zobaczyć swojej rodziny. Jego poruszona żona postanowiła podzielić się w sieci treścią listu, by uczcić jego pamięć. Fragmenty pojawiły się na blogu - emmaweaveradayinthelife.blogspot.com.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałego
  2. Nowa dziewczyna Piotra Żyły zaskakuje. Pokazała zdjęcie, po którym wybuchła burza, Justyna Żyła będzie miała co komentować (FOTO)
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. Phasmophobia okazała się nowym gamingowym hitem. Twórca zdradza, co szykuje w kolejnych miesiącach
  7. Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News