Przemycił do szpitala walizkę dla umierającej żony. Otworzyła ją i zobaczyła, że spełniło się jej ostatnie marzenie

Przemycił do szpitala walizkę dla umierającej żony. Otworzyła ją i zobaczyła, że spełniło się jej ostatnie marzenie

Jego żona była w bardzo ciężkim stanie. Mężczyzna postanowił, że przed śmiercią spełni ostatnie marzenie ukochanej. Aby tego dokonać, musiał przemycić do jej pokoju walizkę. Zawartość zwaliła kobietę z nóg.

Żona była dla niego całym światem. Mężczyzna bardzo ją kochał, a gdy dowiedzieli się o chorobie, postanowili spędzić pozostały czas jak najlepiej. Stan kobiety jednak pogarszał się z dnia na dzień, aż w końcu była przykuta do szpitalnego łóżka. Nie mogła jeść ani pić, a jedyną ulgą w cierpieniu były spore dawki najsilniejszych leków przeciwbólowych. Właśnie w takim stanie powiedziała mu o czym marzy.

Mąż za wszelką cenę chciał spełnić ostatnią prośbę żony

Gdy mężczyzna dowiedział się o ostatnim pragnieniu swojej ukochanej, postanowił je spełnić. Nie musiał długo myśleć - od razu wpadł na pewien pomysł. Potrzebował zwykłej walizki podróżnej, która pomogłaby mu oszukać personel szpitala i dostarczyć żonie bardzo nietypową przesyłkę. Natychmiast przystąpił do realizacji planu, co okazało się o wiele łatwiejsze, niż zakładał.

W placówce pielęgniarki były zdumione widokiem wypchanej walizki. Wiedziały, że stan kobiety jest bardzo ciężki i na pewno nigdzie nie pójdzie. Mężczyzna wytłumaczył, że to kilka drobiazgów z domu rodzinnego, które mają jej dodać otuchy w tych najtrudniejszych chwilach. Personel w końcu zgodził się na wniesienie bagażu do sali chorych. Żona była równie mocno zdziwiona, co wcześniej siostry, jednak gdy uchyliła wieko zrozumiała, że oto spełniło się jej marznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona była najszczęśliwszą osobą na świecie gdy zobaczyła, co było w walizce

Kobieta była szczęśliwa i ogromnie wdzięczna ukochanemu za to, co dla niej zrobił. Gdyby nie jego kreatywny pomysł na pewno nie mogłaby spełnić swojego ostatniego pragnienia. W walizce znajdował się jej ukochany owczarek australijski, Bella. Mąż zadał sobie trud, by zapakować i przetransportować ważące 50 kilogramów zwierzę do szpitala specjalnie dla niej. Niczego więcej nie pragnęła.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Żona prawie przez godzinę tuliła się do swojej ukochanej suczki, a na jej twarzy było widać prawdziwą radość. Nawet personel udał, że nie widzi złamania zasad regulaminu. Widok pani na łożu śmierci i kochającego pupila był wyjątkowo wzruszający. Kobieta zmarła kilka dni później, ale mężczyzna wiedział, że zrobił wszystko, co mógł, by zmarła tak zadowolona, jak to tylko było możliwe.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu