Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania Źródło: unsplash.com/Scott Rodgerson

Żona została pochowana żywcem - mąż był wręcz przekonany, że jego ukochana nie żyje. Po czasie dopiero okazało się, że była w głębokiej śpiączce. Kiedy udał się na cmentarz, by odkopać trumnę, był przerażony widokiem, ponieważ jego ukochana próbowała się z niej wydostać.

Żona została przez straszną pomyłkę pochowana na cmentarzu będąc w stanie śpiączki. Jej mąż szczerze opłakiwał stratę ukochanej, gdy doszły do niego wieści, że inni ludzie budzą się z tajemniczej śpiączki. Gdy odkopał grób, aż go zmroziło: ślady drapania na spodzie wieka wskazywały na to, że pochował ją żywcem.

Synek małżeństwa zmarł krótko po narodzinach. Żona wpadła w depresję, a potem w śpiączkę

James Hatcher był jednym z najbogatszych obywateli miasteczka Pikeville w Kentucky. Niczego mu nie brakowało, oprócz miłości, dlatego w 1989 roku ożenił się z 19-letnią Octavią Smith. Krótko potem doczekali się synka, Jacoba, a radość nie miała granic. Niestety, chłopiec zmarł niedługo po narodzinach, w styczniu 1891 roku. Umieralność w latach 90. XIX wieku była wysoka i wiele dzieci nie dożywało nawet 10. roku życia.

Śmierć dziecka doprowadziła do tego, że Octavia wpadła w głęboką depresję. Całymi dniami nie wychodziła z łóżkami i obwiniała się o śmierć Jacoba. Niedługo po pogrzebie dziecka wpadła w śpiączkę, z której nie wybudzała się miesiącami. W końcu 2 maja 1891 roku lekarze stwierdzili zgon z nieznanych przyczyn. Ówczesna wiosna była bardzo gorąca, dlatego nie zwlekano z pogrzebem. Nieznany był proces balsamowania ciała i Octavia spoczęła w trumnie. Pogrzebano ją na cmentarzu w Pikeville.

Mieszkańcy miasteczka zaczęli zapadać w śpiączkę i się z niej budzić. Mąż wpadł w panikę - było już za późno

Kilka dni po pogrzebie Octavii mieszkańcy miasteczka zaczęli zapadać na taką samą chorobę, co Octavia. Zapadali w śpiączkę i krótko potem się z niej wybudzali. Lekarze doszli do wniosku, że do tego stanu organizm doprowadza pewien rodzaj muchy (prawdopodobnie tsetse). Mąż Octavii powoli łączył fakty - po ugryzieniu owada oddech był ledwo wyczuwalny, dlatego lekarze błędnie mogli stwierdzić zgon. Zrozpaczony natychmiast udał się na cmentarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hatcher po pozbyciu się warstw ziemi o mało nie zemdlał: trumna Octavii nie była szczelna, a po podniesieniu wieka zobaczył twarz ukochanej wykrzywioną w przerażeniu. Jej dłonie nie miały paznokci i były całkowicie czerwone od krwi; wieko trumny zostało podrapane od wewnątrz. Próbowała ratować się ze wszystkich sił - została pogrzebana żywcem.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

James postanowił postawić duży i realistyczny pomnik, na pamiątkę Octavii. Na jednym z ramion trzymała małego Jacoba. Potem pomnik stał się ofiarą wandali i mały Jacob spoczywa u jej stóp. Do tej pory późną porą można spotkać się ze zjawiskiem tajemniczej mgły wokół nagrobka oraz płaczu kobiety - miała zaledwie 22 lata.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
    2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
    3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
    4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
    5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News