Żona została pochowana żywcem.
unsplash.com/Scott Rodgerson
Klaudia Bochenek - 5 Sierpnia 2019

Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Żona została pochowana żywcem - mąż był wręcz przekonany, że jego ukochana nie żyje. Po czasie dopiero okazało się, że była w głębokiej śpiączce. Kiedy udał się na cmentarz, by odkopać trumnę, był przerażony widokiem, ponieważ jego ukochana próbowała się z niej wydostać.

Żona została przez straszną pomyłkę pochowana na cmentarzu będąc w stanie śpiączki. Jej mąż szczerze opłakiwał stratę ukochanej, gdy doszły do niego wieści, że inni ludzie budzą się z tajemniczej śpiączki. Gdy odkopał grób, aż go zmroziło: ślady drapania na spodzie wieka wskazywały na to, że pochował ją żywcem.

Synek małżeństwa zmarł krótko po narodzinach. Żona wpadła w depresję, a potem w śpiączkę

James Hatcher był jednym z najbogatszych obywateli miasteczka Pikeville w Kentucky. Niczego mu nie brakowało, oprócz miłości, dlatego w 1989 roku ożenił się z 19-letnią Octavią Smith. Krótko potem doczekali się synka, Jacoba, a radość nie miała granic. Niestety, chłopiec zmarł niedługo po narodzinach, w styczniu 1891 roku. Umieralność w latach 90. XIX wieku była wysoka i wiele dzieci nie dożywało nawet 10. roku życia.

Paweł Adamowicz - wygląd grobuTak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. NiewiarygodneCzytaj dalej

Śmierć dziecka doprowadziła do tego, że Octavia wpadła w głęboką depresję. Całymi dniami nie wychodziła z łóżkami i obwiniała się o śmierć Jacoba. Niedługo po pogrzebie dziecka wpadła w śpiączkę, z której nie wybudzała się miesiącami. W końcu 2 maja 1891 roku lekarze stwierdzili zgon z nieznanych przyczyn. Ówczesna wiosna była bardzo gorąca, dlatego nie zwlekano z pogrzebem. Nieznany był proces balsamowania ciała i Octavia spoczęła w trumnie. Pogrzebano ją na cmentarzu w Pikeville.

Mieszkańcy miasteczka zaczęli zapadać w śpiączkę i się z niej budzić. Mąż wpadł w panikę - było już za późno

Kilka dni po pogrzebie Octavii mieszkańcy miasteczka zaczęli zapadać na taką samą chorobę, co Octavia. Zapadali w śpiączkę i krótko potem się z niej wybudzali. Lekarze doszli do wniosku, że do tego stanu organizm doprowadza pewien rodzaj muchy (prawdopodobnie tsetse). Mąż Octavii powoli łączył fakty - po ugryzieniu owada oddech był ledwo wyczuwalny, dlatego lekarze błędnie mogli stwierdzić zgon. Zrozpaczony natychmiast udał się na cmentarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata SzydłoKim jest mąż Beaty Szydło? 10 szokujących faktów z rodzinnego życia byłej premier, o tym wolałaby nie mówićCzytaj dalej

Hatcher po pozbyciu się warstw ziemi o mało nie zemdlał: trumna Octavii nie była szczelna, a po podniesieniu wieka zobaczył twarz ukochanej wykrzywioną w przerażeniu. Jej dłonie nie miały paznokci i były całkowicie czerwone od krwi; wieko trumny zostało podrapane od wewnątrz. Próbowała ratować się ze wszystkich sił - została pogrzebana żywcem.

Dzisiaj grzeje:

1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

James postanowił postawić duży i realistyczny pomnik, na pamiątkę Octavii. Na jednym z ramion trzymała małego Jacoba. Potem pomnik stał się ofiarą wandali i mały Jacob spoczywa u jej stóp. Do tej pory późną porą można spotkać się ze zjawiskiem tajemniczej mgły wokół nagrobka oraz płaczu kobiety - miała zaledwie 22 lata.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
    2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
    3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
    4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
    5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Michał SzpakNie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nógCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News