Jest żoną szejka, opowiedziała, co dzieje się w jej domu za zamkniętymi drzwiami. Wstrząsające

Jest żoną szejka, opowiedziała, co dzieje się w jej domu za zamkniętymi drzwiami. Wstrząsające Źródło: Pixabay/geralt

Żona szejka, Shukri Laila, wydała książkę, w której opisuje swoje codzienne życie w pałacach Dubaju. Jej historia naprawdę wstrząsa. Stało się jasne, co działo się za zamkniętymi drzwiami.

Żona emira Dubaju, księżniczka Haya, jest ostatnio na ustach wszystkich. Kobieta uciekła od męża, gdy dowiedziała się, że emir torturował własną córkę (której matką była inna żona) za to, że ta próbowała zbiec do Stanów Zjednoczonych i zacząć nowe życie. Gdy Haya zrozumiała, do czego zdolny jest jej mąż, również zaczęła planować ucieczkę. Teraz przebywa w Wielkiej Brytanii, a na jaw wychodzą różne fakty zza kulis jej książęcego życia. O tym, że egzystencja żon bliskowschodnich szejków nie należy do najłatwiejszych, opowiedziała już wcześniej inna uciekinierka, Shukri Laila. Teraz jednak jasne stało się, co działo się za zamkniętymi drzwiami, a prawda jest wstrząsająca. 

Żona szejka wydaje książkę. Nieprawdopodobne historie

Shukri Laila jest autorką kilku książek, w których przybliża kulisy życia w krajach Bliskiego Wschodu. Są to między innymi: "Jestem żoną terrorysty", "Byłam kochanka arabskich szejków" i "Jestem żoną arabskiego szejka". To w tej ostatniej opisała historie, które dzieją się za drzwiami ociekających bogactwem pałaców. 

Jednym z najbardziej wstrząsających opisów jest opowieść o próbie zmuszenia kobiety do aborcji. Fragment zaczyna się od dialogu między bohaterką a służącą. Ta informuje, że szejk jest na dole i chce widzieć żonę. Kobieta przeczuwa, że stanie się coś złego, ale wie, że niestety nie może odmówić. 

Targ o śmierć dziecka. Fragment książki

Następnie czytamy szokujący opis targowania się o życie nienarodzonego dziecka. Szejk oferuje kolejne, coraz większe sumy dolarów za dokonanie aborcji, kobieta stara się bronić, choć wie, że nic nie może zdziałać. . 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Ty tu nie masz nic do gadania! – huknął ostro szejk i silnie złapał mnie za nadgarstek.
– Idziesz ze mną i już! – Pociągnął mnie brutalnie w stronę wyjścia.
– Madame mnie wołała? – nagle w salonie pojawiła się Amani. Szejk na moment odwrócił się w jej stronę i to wystarczyło, żebym się wyrwała i uciekła na schody. Potknęłam się już na pierwszym schodku, twarzą uderzyłam o twardy kant i z nosa zaczęła mi lecieć krew - czytamy we fragmencie książki.

To jedna z historii, jaką opisuje Shukri. O samej autorce niewiele wiadomo, choć mówi się, że czas na pisanie znajduje, gdy jej mąż wyjeżdża służbowo. Sama o sobie mówi, że jest więźniem w złotej klatce i obrazuje światu, jak na prawdę wygląda życie, które wielu uważa za bajkowe. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? Katolicy nie dowierzają
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. "Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają
  6. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób

Źródło: O2, WP, Newsweek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News