Żona usłyszała przykre słowa
Pixabay/Fotoblend
Karol Zaborowski - 5 Lipca 2019

Marlena straciła męża przez raka. Gdy przyszła na jego pogrzeb usłyszała od teściowej najbardziej bolesne słowa

Po śmierci męża, każda żona na swój sposób przeżywa żałobę. Jednak nikt w obliczu takiej tragedii nie spodziewałby się usłyszeć od swojej teściowej tak bolesnych słów.

Po śmierci męża, jego żona bez wątpienia nie ma łatwego życia. Ból po stracie tak bliskiej osoby często odbiera jakąkolwiek chęć dalszej egzystencji, a dodatkowo wiele osób musi się zmagać z byciem ocenianym ze strony społeczeństwa. Wśród ludzi utarły się określone ramy czasowe, po których można zakończyć noszenie żałoby.

Niestety często zapominamy, że to jak długo opłakujemy stratę bliskich, jest kwestią bardzo indywidualną. Co więcej, niektórzy nawet przechodząc już do normalnego życia nadal noszą swoją żałobę w środku, nie pokazując jej całemu światu. Niestety pani Marlena w dniu pogrzebu swojego męża usłyszała potworne słowa, a ich autorką była jej teściowa.

Nastolatka miała zamarznąć i umrzeć.36 lat temu wszyscy myśleli, że 19-latka zamarzła. Do dziś ciężko pojąć to, co stało się późniejCzytaj dalej

Żona skrzywdzona podczas pogrzebu męża

Mąż pani Marleny przed śmiercią przez dwa lata walczył z chorobą nowotworową, która powoli wyniszczała jego organizm. Dodatkowo uciążliwe leczenie sprawiło, że mężczyzna stał się bardzo nerwowy i życie u jego boku stało się coraz bardziej uciążliwe. Pani Marlena sama przyznaje, że w momencie, kiedy jej mąż odszedł, odczuła pewną ulgę, ponieważ była już potwornie wyczerpana psychicznie.

- Kiedy było coraz gorzej, on był nerwowy, wykończony po chemii, wściekły na cały świat, co często odbijało się na mnie. Pytanie “dlaczego ja”, “dlaczego my” zadawałam sobie, kiedy chorował, nie po jego śmierci. To jest coś, do czego trudno się przyznać, nawet przed samą sobą, o czym nie wypada głośno mówić, ale kiedy odszedł, w pewien sposób poczułam ulgę. Byłam wykończona psychicznie i fizycznie - wyznaje pani Marlena.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kinga dudaŻycie prywatne Kingi Dudy obdarte z tajemnic. Córka prezydenta zmaga się z paskudnym nałogiemCzytaj dalej

Niestety, niedługo po śmierci męża otrzymała kolejny cios, a było to już podczas jego pogrzebu. Powodem bolesnej krytyki ze strony teściowej był jej ubiór, a dokładniej fakt, że na uroczystość założyła krótką sukienkę. Teściowa pani Marleny podeszła do niej i stwierdziła, że ta szuka sobie już kolejnego ukochanego.

- Komentarze teściowej, że na pogrzeb założyłam krótką sukienkę, więc pewnie szukam już następnego. Miałam poczucie, że wiele osób mnie żałuje, ale i ocenia. Jak być młodą wdową? Po jakim czasie wypada się ponownie śmiać? Pójść do restauracji, wypić wino z przyjaciółkami i nie rozmawiać na jego temat? Kiedy wypada zacząć chodzić na randki, czy w ogóle wypada? - zastanawiała się pani Marlena.

Na szczęście pani Marlenie udało się na nowo ułożyć życie u boku innego mężczyzny, jednak nadal ma czasami do siebie wyrzuty względem śmierci męża i tego wszystkiego, co się wydarzyło w tamtym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do radości! Razem z mężem podjęli dojrzałą decyzję. Fani będą zachwyceni
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. 36 lat temu wszyscy myśleli, że 19-latka zamarzła. Do dziś ciężko pojąć to, co stało się później
  4. Dziewczyna z nowym chłopakiem ośmieszała swojego byłego. Jego riposta była tak miażdżąca, że zamilkli momentalnie
  5. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Oczy wychodzą z orbit, tak tajemniczym jest mężczyzną
  6. Doda zobaczyła rażąco wyzywające kreacje 14-letniej Roksany Węgiel. Opadła jej szczęka

Michał WiśniewskiŻona Wiśniewskiego nie miała w życiu lekko. Nad jej małżeństwami od zawsze wisiało fatumCzytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News