Żona
youtube.com Maja Rutkowski
Klaudia Bochenek - 6 Maja 2020

Kluczowe znalezisko w bagażniku taty Kacperka. Żona Rutkowskiego przekazała nieoczekiwane wiadomości

Żona Krzysztofa Rutkowskiego pojawiła się na miejscu zaginięcia Kacperka w niedzielę 3 maja. Od tamtej pory detektywi wraz ze swoimi pracownikami intensywnie pracują nad rozwikłaniem zagadki zniknięcia 3,5-latka. Wiele wątpliwości pojawiało się odnośnie znaleziska w bagażniku ojca dziecka. Maja Rutkowski zdradza szczegóły.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego postanowiła raz na zawsze wytłumaczyć, co stało się z rowerkiem chłopca i czy rzeczywiście zabawka została znaleziona w bagażniku. Do tej pory w mediach czytaliśmy sprzeczne informacje.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego wyjaśnia kwestię rowerka Kacperka

Wiele osób śledzących poszukiwania 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca zastanawia się nad jednym faktem, który niejednokrotnie bywa powodem internetowych kłótni. Mianowicie chodzi o rowerek chłopca. Świadkowie po raz ostatni mieli widzieć Kacperka jeżdżącego na zabawce po terenie działki, potem rowerek miał znaleźć się w bagażniku ojca. Niektórzy pisali, że zabawka była w domu, jednak w alercie, który udostępniono mediom kilka godzin po zaginięciu chłopca czytaliśmy, że 3,5-latek mógł mieć ją przy sobie. Żona Krzysztofa Rutkowskiego, Maja Rutkowski, rozwiewa wątpliwości i przedstawia uzyskane informacje w filmie na swoim oficjalnym kanale na YouTube.

NagranieUdawał martwego, żeby zostać dłużej w parku. Nagranie pokochały miliony, widok bawi do łezCzytaj dalej

- Rowerek 3,5-letniego Kacperka został zabezpieczony przez policję. Po wypadku znajdował on się w bagażniku ojca i samochód wraz z rowerkiem został zabezpieczony przez policję. Kiedy ojciec małego Kacperka, Rafał, wrócił na działkę, rowerek nie został wyjęty w ogóle z bagażnika. Chłopiec normalnie chodził na nogach i jeździł tym rowerkiem wcześniej przed obiadem. Kwestia rowerka jest tutaj wyjaśniona - tłumaczy dokładnie Maja Rutkowski.

Mama Kacperka również opowiedziała swoją wersję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Być może świadkowie, którzy wtedy byli na działkach i zeznawali, że Kacperek jeździł na rowerku, pamiętali jego zabawę z momentu, zanim chłopiec po obiedzie wrócił na działkę. Kiedy po raz drugi tego dnia przyjechał z tatą samochodem, 15 minut później zaginął, a działkowicze rzucili się do poszukiwań - w rzece, na jej brzegu, przeczesywali trawy i altanki. Niedługo potem na miejsce przyjechała mama Kacperka. Wiemy, co powiedziała Krzysztofowi Rutkowskiemu i jego żonie odnośnie zabawki.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę

2. Ogromny przełom. Pierwszy kraj od 1 lipca otwiera granice dla turystów

- On miał się iść bawić do piaskownicy, a ten chole**y rowerek, on nie był w ogóle wyciągnięty. Jak on wrócił z obiadu, on nie mógł wyciągać rowerka, bo ten rowerek był cały czas w bagażniku. Ludzie, którzy tutaj byli, oni pamiętają, że jeździł na rowerku, ale przed pojechaniem na obiad, a nie po. Mówię wam, on wyjechał z domu, to 15 minut później dostałam telefon, że jego nie ma - opowiadała rozemocjonowana mama Kacperka. Krzysztof Rutkowski, który nadal działa na miejscu wraz ze swoją ekipą, miał przeprowadzić szokujący eksperyment.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wieści z samego rana. MZ podało nowe informacje
  2. Mama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczej
  3. Polska przełamała fatalną barierę. MZ przekazało wyjątkowo smutne informacje
  4. Wydało się, co policja myśli o pomocy Rutkowskiego w poszukiwaniach Kacperka. Nikt nie mógł się spodziewać
  5. Nikt nie wiedział co łączy Ewę Błaszczyk z Łukaszem Szumowskim. Cała prawda wyszła na jaw, odbiera mowę
  6. Zapomniany sposób od rolników starszej daty na najbujniejsze zbiory pomidorów. Wyrastają piorunujące okazy

Życie w czasie PRL-u wyglądało zupełnie inaczej niż dziśWasze dzieci nie pamiętają. 15 zdjęć ukazujących całą prawdę o PRLuCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News