Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę Źródło: Facebook

Żona nie sądziła, że zakończy swoje życie w tak brutalny sposób. Mąż często się z nią kłócił, lecz sądziła, że i tym razem przezwyciężą trudności. Życie zweryfikowało jej związek - poślubiony mężczyzna okazał się być potworem bez serca.

Żona zginęła z rąk swojego męża. Tuż przed świętami pozbawił ją życia w sytuacji, w której najmniej spodziewałaby się zagrożenia. Kiedy przestała już oddychać, zrobił coś jeszcze gorszego.

Żona spodziewała się trzeciego dziecka

Kobieta nie dożyła Świąt Bożego Narodzenia. 22 grudnia jej mąż, którego tak kochała, odebrał jej życie. Francin dos Santos z Brazylii stała się ofiarą swojego 21-letniego wybranka życia. Cała historia wygląda jak wzięta żywcem z przerażającego horroru. Wszystko wydarzyło się, kiedy bliscy kobiety nie mogli się z nią osobiście skontaktować.

Źródłem nieporozumień pomiędzy małżonkami było m.in. to, że pracujący 21-latek musiał oddawać całą wypłatę na utrzymanie domu i rodziny. Poza tym nie był zadowolony z tego, że jego żona spodziewa się trzeciego już dziecka. Uważał, że żona i dwoje dzieci zabierają wystarczającą ilość pieniędzy i bał się, że przy trzecim maluchu ich sytuacja finansowa mocno się pogorszy. Marcelo Araújo wyznał też policji, że bardzo często kłócił się z partnerką. Jedna z takich kłótni miała miejsce podczas seksu.

Rodzina zaczęła z czasem coś podejrzewać. W końcu prawda wyszła na jaw

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy trwali w miłosnych objęciach, mężczyzna powiedział, że nie chce kolejnego dziecka i nie ma zamiaru pracować jeszcze więcej i oddawać rodzinie jeszcze więcej. W pewnym momencie doszło do najgorszego - sięgnął po nóż i poderżnął gardło niczego się niespodziewającej 22-letniej, ciężarnej żonie. jednak to nie wszystko.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkanie w nim nie jest przyjemnością. Mieszkańcy twierdzą, że nad blokiem w Warszawie ciąży klątwa
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Aby zabójstwo nie wyszło na jaw, mąż podszywał się pod swoją ukochaną w mediach społecznościowych. Publikował posty z konta zamordowanej kobiety i opracowywał je tak, aby wyglądały jak napisane przez nią. Rodzina zaczęła jednak coś podejrzewać, poza tym nie mogli się z nią skontaktować chociażby telefonicznie. 21-latek unikał odpowiedzi np. na temat tego, co aktualnie robi jego żona i jak się czuje. Rodzina postanowiła więc zawiadomić policję - kiedy weszli do mieszkania, znaleźli ciało zamordowanej 22-latki oraz zakrwawionego 21-latka. Miał rany cięte i najprawdopodobniej próbował popełnić samobójstwo, by uciec od odpowiedzialności. Postępowanie trwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Przyznali się do oszustwa w Królowych życia. Widzowie będą wściekli
  4. Harry już dłużej nie mógł ukrywać prawdy. Powiedział, co stało się na sekundy przed śmiercią Diany, oburzające
  5. Gotujesz rosół drobiowy? Najlepsi szefowie kuchni dodają jeden składnik, który gwarantuje niepowtarzalny smak

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News