Po prawie 80 latach małżeństwa dowiedział się, co zrobiła żona i nie wytrzymał. Natychmiast zażądał rozwodu

Po prawie 80 latach małżeństwa dowiedział się, co zrobiła żona i nie wytrzymał. Natychmiast zażądał rozwodu Źródło: Unsplash/Simon Godfrey

Żona przed wieloma laty zrobiła coś do czego nie przyznawała się mężowi. Gdy staruszek się o tym dowiedział, nie mógł tak dłużej wytrzymać. Po 80 latach małżeństwa zażądał rozwodu.

Żona była z nim przez 80 lat. Wydawałoby się, że tak długie małżeństwo, choć miało chwile słabości, to było pełne miłości i wzajemnego zaufania. Tak też myślał 99-latek, mąż o 3 lata młodszej od niego kobiety. Gdy dowiedział się, do czego doszło przed laty, założył jej sprawę rozwodową.

Byli małżeństwem przez 80 lat. Jedno odkrycie wszystko zniszczyło

Para Włochów, Antonio oraz Rosa, zaczęła się spotkać w latach 30. XX wieku. Mężczyzna był włoskim żołnierzem w neapolitańskim garnizonie, wtedy też poznał swoją przyszłą żonę. Owocem ich 80-letniego małżeństwa była piątka dzieci, doczekali się później aż kilkunastu wnucząt, a nawet jednego prawnuczka. Po tylu latach małżeństwa pierwsze wątpliwości naszły Antonia 10 lat temu.

Wtedy też zaczęły trapić go wątpliwości. Zastanawiał się, czy słusznie poświęcił tak dużo swojego życia na małżeństwo. Na jakiś czas odciął się od żony, ale po kilku tygodniach wrócił do rodzinnego domu, uznając swoje wątpliwości za bezpodstawne. Wydawałoby się, że wszystko będzie już w porządku i razem z małżonką doczeka śmierci. Jednak pewnego dnia znalazł w szufladzie swojej życiowej partnerki coś, co pozbawiło go wątpliwości co do przyszłości związku. Teraz był pewny, że chce się rozwieść.

Jak dowiedział się, co zrobiła żona, złożył wniosek o rozwód

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorsze odkrył kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Szukając rodzinnych zdjęć w komodzie, natrafił na korespondencję swojej żony z kochankiem. Daty papierów świadczyły o tym, że romans miała w latach 40. XX wieku. Dla 99-latka to było za dużo i choć od tego czasu minęło mnóstwo czasu, to całkowicie stracił zaufanie do swojej żony.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Podjął wtedy decyzję o złożeniu wniosku rozwodowego, nie przekonały go przeprosiny żony. Jeśli dojdzie do rozwodu, Antonio zostanie wpisany do księgi rekordów Guinessa jako najstarszy rozwodnik na świecie. Przebije wtedy parę, która rozstała się w wieku 98 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut
  3. Zenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenie
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Andrzej zgotował małoletniej córce prawdziwe piekło. Budził ją w środku nocy i robił straszne rzeczy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News