Żona Tajnera w końcu nie wytrzymała. Wybuchła w spektakularny sposób, jej słowa zapamiętają na długo

Żona Tajnera w końcu nie wytrzymała. Wybuchła w spektakularny sposób, jej słowa zapamiętają na długo Źródło: instagram.com/ Iza Małysz

Żona Apoloniusza Tajnera w końcu nie wytrzymała i odniosła się do ciągłej krytyki pod swoim adresem. Jej ostre słowa z pewnością wszyscy zapamiętają na długo.

Żona byłego trenera kadry skoczków narciarskich nie ma lekkiego życia, odkąd na ślubnym kobiercu powiedziała sakramentalne "tak". Choć ukochany stara się ją wspierać, a ona sama próbowała nie zwracać uwagi na ciągłe docinki ze strony innych, miarka w końcu się przebrała, a Izabela po prostu wybuchła. Nie szczędząc ostrych słów, odniosła się do całej sprawy. 

Żona Tajnera nie wytrzymała. Z jej ust padło wiele mocnych słów 

29-letnia Izabela Podolec i 65-letni Apoloniusz Tajner wywołali wielką burzę w świecie show-biznesu, gdy najpierw zaczęli się ze sobą spotykać, a później ogłosili, że zamierzają się pobrać. Dyskusje na ich temat ponownie rozgorzały, gdy do mediów dotarły informacje, że kobieta spodziewa się dziecka. Internauci nie szczędzą słów krytyki, nieustannie oceniając małżonków i to, że mimo 36 lat różnicy, zdecydowali się na ślub. 

Para stara się jednak nie zwracać uwagi  na obraźliwe komentarze i śmiało kroczy przez życie, a gdy we wrześniu ich synek Leopold pojawił się na świecie, wiele wskazywało na to, że stali się jeszcze pewniejsi siebie. Żadne z nich nie odnosiło się do ciągłej krytyki, mając najwyraźniej nadzieję, że ta w końcu ucichnie. Gdy tak się nie stało, 29-latka w końcu nie wytrzymała i na łamach portalu Party odniosła się do sprawy. 

- Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy dla mnie ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej - stwierdziła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Silniejsi niż kiedykolwiek 

W dalszej części swojej wypowiedzi Izabela wyznała, że w gronie rodziny i przyjaciół jest pewna siebie i tylko na ich opinii jej zależy. Twierdzi, że zdanie osób dla niej obcych zupełnie nie wpływa na jej życie i nie zamierza się nim przejmować. Krytycy z pewnością zapamiętają jej słowa na długo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

- Mamy z Apoloniuszem rodzinę, przyjaciół, znajomych - to są dla mnie ważni ludzie. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje i nie potrzebuję adaptacji przez obce mi środowisko. Dlatego pozdrawiamy wszystkich hejterów! - mówiła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesienne porządki mogą kosztować KROCIE. Dostaniesz grzywnę nawet na pół tysiąca złotych
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać
  4. Słynny stylista pokazał jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

Źródło: inetria 

Następny artykuł