Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki mężczyzny, o żonie nadal nic nie wiadomo
Pixabay
Monika Majko - 5 Października 2020

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki mężczyzny, o żonie nadal nic nie wiadomo

Żona mężczyzny wciąż pozostaje zaginiona, zwłoki 70-latka znaleziono na brzegu rzeki, jednak wszystko wskazuje na to, że nie zginął na skutek utonięcia. Tragiczny finał poszukiwań starszego małżeństwa wstrząsnął lokalną społecznością, policjanci wszczęli śledztwo w tej sprawie.

Żona i mąż przyjechali na wakacje, rano małżeństwo wybrało się na ryby. Zaniepokojona ich długą nieobecnością właścicielka pensjonatu zawiadomiła policję, która rozpoczęła poszukiwania seniorów. Ich tragiczny finał wstrząsnął lokalną społecznością.

Żona i mąż wybrali się na ryby, takiej tragedii nikt się nie spodziewał

Małżeństwo z Kielc przyjechało na wakacje w gospodarstwie agroturystycznym w Górkach w województwie podkarpackim. W piątek rano para wybrała się na ryby do Glin Wielkich, następnego dnia właścicielka pensjonatu, zaniepokojona długą nieobecnością swoich gości, zawiadomiła policję.

Danuta Martyniuk przerwała milczenieDanuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źleCzytaj dalej

Rozpoczęto poszukiwania małżeństwa, w akcji brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym operator drona, strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz strażacy ochotnicy z pobliskich miejscowości. Skorzystano również z pomocy nurków z sonarem, psów policyjnych oraz śmigłowca. Niestety, media obiegły tragiczne informacje o fatalnym finale poszukiwań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Żona jest wciąż poszukiwana, sekcja zwłok mężczyzny została zaplanowana na środę

Ciało 70-latka znaleziono na brzegu Wisły w Glinkach Małych, kilka kilometrów dalej odkryto auto, którym poruszało się małżeństwo. Mężczyzna prawdopodobnie nie zginął wskutek utonięcia, sekcję zwłok mieszkańca Kielc zaplanowano na środę.

- Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna ma ranę postrzałową na twarzy. Przy mężczyźnie znaleziono broń. [...] Badamy, czy nikt tego człowieka nie namawiał do samobójstwa lub nie ułatwił mu tego, ale to jest dopiero kwalifikacja wstępna czynu. Śledztwo trwa krótko i jest na początkowym etapie, gdyż zostało wszczęte w poniedziałek rano - przekazał Marian Burczyk, prokurator rejonowy w Mielcu w rozmowie z portalem korso.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna akcja służb, karetki masowo wywożą ludzi. Dramatyczne sceny w centralnej Polsce

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy

66-letnia żona mieszkańca Kielc wciąż pozostaje zaginiona, trwają intensywne poszukiwania. Funkcjonariusze przeczesują okoliczne lasy i pola oraz koryto i brzegi rzeki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Siostra artystki pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie, poruszające
  2. Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiem
  3. Lekarze ostrzegają. Masz podobne zmiany na ciele? Mogłeś mieć koronawirusa
  4. Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
  5. Jego filmy znał praktycznie każdy. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  6. Nic tak nie koi nerwów, jak domowy syrop z melisy. Zdradzamy najlepszy przepis

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News