Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zadrwiła

Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zadrwiła Źródło: Instagram/Antonia Nicol

Żona w ostatnich dniach życia poprosiła swojego męża o przysługę. Zajęło mu kilka lat, żeby zorientować się, że prośba była tak naprawdę żartem.

Żona Nigela Fittona z Anglii przez kilkanaście lat walczyła o życie, lecz niestety ostatecznie przegrała z rakiem. Na łożu śmierci małżonka miała do ukochanego nietypową prośbę. Poprosiła go, aby podlewał jej kwiat. Nigel oczywiście obiecał umierającej ukochanej, że będzie to robił i przez 4 lata się do tego stosował. Sumiennie dbał, aby roślinka zmarłej prezentowała się idealnie. Przykładał się do wykonywanego zadania i - jak sam twierdził - był bardzo zadowolony z rezultatów.

Pewnego dnia do Nigela przyjechał syn, Anthony. Pomagał mu się przeprowadzać do nowego mieszkania. Ojciec, który zmieniał miejsce zamieszkania, chciał zabrać ze sobą kwiat, którego tak doglądał. I w tym momencie Anthony dał mu do zrozumienia, że Fedre w ostatnich chwilach życia zakpiła sobie z męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona-żartownisia 

Jak się okazało, kwiatek był sztuczny. Nigel przez cztery lata od śmierci żony pielęgnował nieżywą roślinę. Nie miał za złe ukochanej, że zażartowała sobie z niego. Był jej wdzięczny. Jak sam przyznał, opieka nad kwiatkiem trzymała go w ryzach po stracie. Dzięki obietnicy, jaką złożył żonie, każdego dnia budził się i wiedział, że musi wstać, aby podlać ten kwiat. Zadanie, które okazało się żartem, tak naprawdę dało mu sens życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

Dziś Nigel zna już prawdę i każdego dnia dziękuje Fedre, że nawet umierając, wpadła na pomysł, jak dać mu nadzieję. Dowcip żony okazał się wzruszającym gestem, który rozczulił ludzi na całym świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Panna młoda prawie zemdlała, a wszystkich gości zatkało, gdy zobaczyli strój druhny. Wszystko uwiecznił fotograf
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

źródło: topniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News