Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana

Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana Źródło: .

Żona była załamana, gdy znalazła zeszyt swojego męża. Przeraziło ją to, co znalazła w środku. Kobieta postanowiła zwrócić się o pomoc do internautów, którzy byli wstrząśnięci jej historią. Nie brakowało głosów, że powinno dojść do rozwodu.

Żona postanowiła podzielić się z internautami przerażającą historią, której doświadczyła. Sama przyznawała, że nie mogła pogodzić się z tym, czego dowiedziała się o swoim mężu. Internauci są oburzeni treścią wpisu kobiety, która uważa, że przeżyła coś okropnego.

Anonimowa Polka odnalazła zeszyt swojego męża, w którym ten spisywał imiona wszystkich swoich kochanek. Jak sama przyznaje, jest bardzo rozczarowana, ale również zniesmaczona i oburzona tym, co miała okazję zobaczyć. Najgorsza była jednak reakcja jej wieloletniego ukochanego.

Żona przeżyła wielki szok. Odnalazła tajny pamiętnik męża

- Nagle moim oczom w kącie na regale ukazał się czerwony zeszyt mojej córki. Gdy go otworzyłam, pierwsze kilkanaście kartek było pustych, ale gdy jedna z nich przeskoczyła, zobaczyłam jakieś zapiski - relacjonowała rozczarowana żona.

- To były damskie imiona, a tuż przy nich jakieś dziwne opisy. Szybko domyśliłam się, że chodzi o zbliżenia seksualne mojego męża z kobietami. Byłam wściekła tym bardziej, że wiedziałam, że to nowy zeszyt naszej córki, czyli on musiał to niedawno dość przepisywać - dodaje anonimowa Polka.

Żona nie ukrywa wściekłości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Oczywiście od razu gdy tylko weszłam na górę, rzuciłam mu tym zeszytem w twarz i domagałam się wyjaśnień. Zaczął mówić, że wszyscy tak robią i to jest normalne. Czy on oszalał? Jacy wszyscy? Pierwszy raz spotykam się z czymś tak nienormalnym. Może jeszcze jakoś bym przymknęła oko na to, że to byłby stary zeszyt znaleziony gdzieś w jego szpargałach, ale nie… To było coś nowego! Jak on mógł mi to zrobić?! I po co te opisy? - zastanawia się zdradzona żona.

Internauci wyrazlili swoje wzburzenie, jednocześnie doradzając kobiecie, by jak najszybciej rozstała się z mężem, który jest nieczuły i pozbawiony skruchy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ten seans zamienił się w prawdziwe PIEKŁO. Mężczyzna zmarł w KINIE. Nikt mu nie pomógł 
  2. Największa tajemnica Braci Golec ujawniona! Przez całe życie byliście w błędzie. Prawda zszokuje was do szpiku kości!
  3. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  4. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana
  5. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  6. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór  
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News