Dramat 20 lat młodszej żony Kalisza. Straci wszystko przez alkohol?

Dramat 20 lat młodszej żony Kalisza. Straci wszystko przez alkohol? Źródło: Screen/Youtube/Radio Zet

Żona Ryszarda Kalisza wpadła w poważne tarapaty. Przez swoje wybryki związane z alkoholem być może będzie musiała zrezygnować z wykonywanego zawodu. Wszystko przez wydarzenia, które miały miejsce w lutym tego roku.

Żona Ryszarda Kalisza przeżywa bardzo trudny czas. Wszystko związane jest z jej wybrykiem, którego dopuściła się pod wpływem alkoholu. Słabość do mocniejszych trunków może być powodem, przez który Dominika Lis straci bardzo dużo. Niedługo okaże się, czy wsparcie wpływowego męża pomoże jakoś jej sytuacji. 

Żona Kalisza może stracić wszystko

Żona Ryszarda Kalisza jest z zawodu adwokatem. Dzieli ją z partnerem aż 20 lat różnicy wieku. Zobaczymy, czy starszy i bardziej doświadczony polityk poradzi coś na jej niezwykle trudną sytuację związaną z popełnionym przez nią przestępstwem. 

Dominika Lis w lutym tego roku została zatrzymana za jazdę po pijanemu. Grozi jej do 5 lat więzienia. Wygląda na to, że pozbawienie wolności, to tylko jedna z przykrych konsekwencji jej nieodpowiedzialnego zachowania. Kobiet może stracić wszystko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dominika Lis może stracić prawo do wykonywania zawodu

Dominika Lis usłyszała zarzuty dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także narażanie życia dziecka, które znajdowało się wtedy w samochodzie. Kobieta siedząc za kółkiem miała aż 2,5 promila alkoholu we krwi. Takie zachowanie nie przystoi nikomu, ale w szczególności osobie, która z wykształcenia jest adwokatem. 

Wygląda na to, że żona Ryszarda Kalisza być może będzie musiała pożegnać się ze swoim zawodem i przestanie być adwokatem. O takie rozwiązanie wnioskuje Izba Adwokacka w Warszawie. Jej Rzecznik Dyscyplinarny wyraził swoje oburzenie związane z zachowaniem Lis. 

- Nasze środowisko jest wstrząśnięte. Tu nie ma o czym mówić, czeka ją najwyższy wymiar kary (...) Nasz adwokacki prokurator będzie pewnie właśnie o to wnioskował. Czego tu bronić? Bardziej skandaliczne może być tylko zabójstwo własnego dziecka - tłumaczy urzędnik. 

Żona Ryszarda Kalisza będzie musiała włożyć wiele trudu, żeby jakoś wybronić się w tej sytuacji. Jeżeli się jej to nie uda, straci wszystko przez alkohol. Wpływowy mąż z pewnością zrobi, co w jego mocy, żeby pomóc żonie. Sytuacja jednak wydaje się być na tyle klarowna, a zarzuty tak poważne, że raczej nie uda mu się niczego wskórać. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach
  6. 11-latka miała niezwykle rzadko spotykany, nieoperacyjny nowotwór. Lekarz zaniemówił po ponownym badaniu

Źródło: msn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News