Muniek Staszczyk wyznał, że zdradził żonę z 10 lat młodszą kobietą. Jej reakcja zwala z nóg, muzykowi odebrało mowę

Muniek Staszczyk wyznał, że zdradził żonę z 10 lat młodszą kobietą. Jej reakcja zwala z nóg, muzykowi odebrało mowę Źródło: youtube.com/Uwaga! TVN

Żona Muńka Staszczyka wiedziała, jaki jest jej mąż. Sceniczne podboje szły w parze z używkami i masą kobiet. Okazało się, że kiedy ich małżeństwo wisiało na włosku, muzyk zdradził ukochaną.

Żona nie mogła uwierzyć w to, co zrobił jej mąż. Postąpiła jednak w taki sposób, że Muniek Staszczyk sam nie wiedział, co odpowiedzieć. Pamięta każdy szczegół do tej pory.

Muniek Staszczyk przed laty zdradził żonę. Okropnie się tego wstydził

Muniek Staszczyk prowadził dość specyficzny tryb życia. Nie stronił też od używek. Pamięta, że jego ogromnym problemem były narkotyki. W 1998 roku jego życie prywatne było na skraju rozpadu. Muzyk sądził wtedy, że rozwód jest nieunikniony. Dopuścił się również czegoś obrzydliwego - zamiast ratować małżeństwo, zdradził swoją żonę z młodszą  o 10 lat kobietą, która wtedy pracowała w wytwórni płytowej. Oboje doskonale się znali.

- To, że krzywdzę i ranię najbliższą, kochaną osobę, jakoś do mnie nie docierało. W sumie straszne i ohydne - wyznał po latach. Zdrada była jednak dla muzyka jak cios w twarz, na otrzeźwienie. Zdecydował się ratować małżeństwo, ale chciał być z żoną całkowicie szczery. Wiedział, że musi powiedzieć jej o zdradzie. Jej reakcja całkowicie zbiła go z tropu.

Żona zachowała się zaskakująco. Mało która kobieta znalazłaby siłę na taki krok

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muniek Staszczyk do tej pory docenia mądrość i siłę swojej żony, Marty. Bez jej przyzwolenia zapewne już dawno byliby po rozwodzie.

- Marta była mądra, mieliśmy dzieci, które dorastały. Za parę dni planowaliśmy jechać razem na narty do Austrii. Marta mówi: "Jedziemy. Jesteś strasznym ku***em, ale jedziemy. Zobaczymy, jak będzie dalej" - wspomina muzyk.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
 
2. Karambol na autostradzie, 5 osób nie żyje, 60 jest rannych, w tym małe dzieci. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

Po uratowaniu małżeństwa muzyk dzięki przyjaźni z księdzem nawrócił się. Zaczął chodzić do spowiedzi, na msze święte i inne nabożeństwa. Szczerość przed Bogiem bardzo mu pomagała. Jednak nie pomogła mu dochować wierności po raz kolejny. W 2009 roku przyznał się żonie, że nie dał rady, miał romans. Chciał zniknąć Marcie z oczu, myślał nawet o samobójstwie, jednak ona mu na nic nie pozwoliła. Kazała mu zostać i naprawić to, co zepsuł, oraz "nieść swój krzyż". Do dziś są razem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Polsat podał tragiczne informacje z samego rana. W pożarze zginęły 4 osoby, kilkanaście walczy o życie
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News