Codziennie słyszała przeraźliwe hałasy z garażu. Mąż w końcu wyjawił jej swój sekret, a żona się popłakała

Codziennie słyszała przeraźliwe hałasy z garażu. Mąż w końcu wyjawił jej swój sekret, a żona się popłakała Źródło: facebook/Brad Soden

Żona dzień w dzień słyszała niepokojące dźwięki dochodzące z garażu. Pewnego dnia poprosiła męża, by powiedział jej, czym się tam zajmuje. Prawda, którą wyjawił doprowadziła jego ukochaną do łez.

Żona razem z mężem wspólnie wychowują pięcioro dzieci, a historia ich życia jest niesamowicie wzruszająca. Para ma za sobą wiele ciężkich dni, jednak teraz starają się zwracać uwagę, tylko na to, co dobre w ich życiu. I dziękować za czas, który mogą ze sobą przeżyć.

Jak doszło do najgorszego dnia w życiu męża i żony

Brad i Liz są parą od bardzo dawna. Jak sami twierdzą, pokochali się od pierwszego wejrzenia i nie wyobrażają sobie, by mieli się kiedykolwiek rozstać. Niestety ich plany mogły zostać pokrzyżowane. 15 sierpnia 1999 roku doszło do wypadku, kiedy jechali samochodem razem ze swoimi dziećmi. W pewnym momencie, jedna z opon uległa uszkodzeniu, a siedząca za kierownicą Liz straciła panowanie nad pojazdem.

Na szczęście dla rodziców, dzieciom nic się nie stało. Obeszło się bez żadnego uszczerbku na ich zdrowiu, a oprócz kilku siniaków nie doznali żadnych większych obrażeń. Mniej szczęścia miał Brad, który poważnie złamał nogę. Niestety, żona mężczyzny była w fatalnym stanie i natychmiast została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu okazało się, że Liz doznała uszkodzenia kręgosłupa i jest sparaliżowana od pasa w dół. Była to dla niej najgorsza wiadomość, jaką kiedykolwiek usłyszała. Od teraz zmuszona była do poruszania się na wózku inwalidzkim.

Żona płakała ze wzruszenia, gdy dowiedziała się czym zajmuje się jej mąż

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej mąż postanowił, że zrobi wszystko, by jego żona nie poddała się. Pomimo jej wielkiej siły wewnętrznej, kobieta nie radziła sobie z tym, że zostało odebrane jej to, co najbardziej kochała, czyli piesze wycieczki po górach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Dźwięki dochodzące z piwnicy, powodował jej mąż, który w sekrecie, postanowił zbudować dla niej specjalny wózek, dzięki któremu mogłaby wrócić na górskie szlaki. Mężczyzna spędził wiele dni w garażu, by dokończyć swoje dzieło, a gdy mu się udało zawołał swoją żonę, by pokazać jej, że wróci na szlaki. Kobieta nie mogła przestać płakać, gdy zobaczyła, co przygotował dla niej mąż.

fot. facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: lolmania

Następny artykuł