"Moja żona mnie bije i poniża, proszę pomóżcie". Rozpaczliwa prośba bezradnego mężczyzny

"Moja żona mnie bije i poniża, proszę pomóżcie". Rozpaczliwa prośba bezradnego mężczyzny Źródło: Unsplash/Nijwam Swargiary

Żona jest agresywna w stosunku do swojego partnera. Choć według statystyk to głównie kobiety są ofiarami przemocy domowej, zdarzają się od tej zasady odstępstwa. Jednym z nich jest ten zdesperowany mężczyzna, który prosi o pomoc.

Najczęściej to żona staje się ofiarą przemocy domowej. Tego typu sprawy są słusznie nagłaśniane przez media, a oprawcy mogą spodziewać się odpowiedzialności karnej. W obliczu takiego obrazu patologicznej rodziny często pomija się jednak niestety przypadki mężczyzn, nad którymi znęcają się żony.

Żona bije swojego męża, mężczyzna jest kompletnie tym przytłoczony

Pewien zdesperowany mężczyzna jest ofiarą swojej apodyktycznej żony, która się nad nim pastwi. Jak sam relacjonuje - wielokrotnie był przez nią bity i poniżany, często przy dzieciach. Sam nie dał rady uporać się z problemem, jest kompletnie przytłoczony, dlatego poprosił anonimowo na forum internetowym o poradę.

- Od dłuższego czasu moja żona poniża mnie przy dzieciach typu "ty debilu, sukinysy... nie, skurwysynie... gnoju.. szmatławcu.... itp. itd." - pisał na forum. - Jestem osobą, która nie pije alkoholu. [...] Ja staram się zarabiać jak najwięcej, biorę dodatkowe zlecenia, kupuje jej najdroższe rzeczy buty torebki portfele. Często każe mi wynosić się z domu, poniża przy dzieciach bije po twarzy, potrafi drzeć się cały dzień o nic, ja zajmuję się dziećmi, pracuję, gotuję, czasami nie zdążę posprzątać, jestem po prostu już zmęczony. Czasami jest tak, że nie wytrzymam i też jej odpyskuję albo jak ona mnie leje, to przytrzymam jej ręce tak, żeby mnie nie uderzyła więcej, niejednokrotnie nie mogę wyjść z domu, bo mam śliwę pod okiem, pogryzione do mięsa ręce.

Mężczyzna nie ukrywa, że nie wie co robić dalej w tej sytuacji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kocham ją bardzo i nie wiem co zrobić, nic nie działa, ona uznaje mnie za najgorszego kłamcę, złodzieja, oszusta, ale tak nie jest, wszystko, co robię dla niej i jej rodziny naprawiam, co trzeba, pomagam, jestem na każde zawołanie... Najchętniej bym się rozwiódł, ale to taki typ rodziny, która mnie zniszczy. [...]. Dzieci zawsze jak jej odwala krzyczy - mamo uspokój się, chce zostać z tatą, najmniejsze jeszcze tego nie rozumie. Niestety w Sądzie nie wygram, ponieważ kiedyś byłem w ZK [zakładzie karnym - dop. red.] i miałem postępowania karne o oszustwa podatkowe - pisał mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

W komentarzach wiele osób pisało swoją opinię na temat dramatycznej sytuacji mężczyzny. Wiele osób doradziło, aby zgłosił sprawę na policję - tam zostałaby wykonana obdukcja lekarska, po której mógłby mieć dowody przeciwko swojej partnerce. Wiele osób stwierdziło także, że jest w toksycznej relacji - przywiązał się do osoby, która go krzywdzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo, ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Interia

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu