Poprosił żonę, by zamknęła oczy i liczyła do 10, bo ma dla niej niespodziankę. Gdy kończyła, zrobił niewyobrażalną rzecz

Poprosił żonę, by zamknęła oczy i liczyła do 10, bo ma dla niej niespodziankę. Gdy kończyła, zrobił niewyobrażalną rzecz Źródło: unsplash.com/Alvin Mahmudov

Żona nie sądziła, że jej mąż jest taki pomysłowy. Kiedy poprosił ją o zamknięcie oczu i odliczanie do niespodzianki, była wniebowzięta i nie mogła się doczekać tego, co dla niej ma. Jednak ten "prezent" stał się jedynym takim na całym świecie.

Żona, jak każda kobieta, uwielbiała niespodzianki. A te pochodzące od swojego ukochanego męża - jeszcze bardziej. Była więc zachwycona, kiedy małżonek poprosił ją by zamknęła oczy i wraz z nim odliczała do nieznanej jej rzeczy. Kiedy już dowiedziała się, co to jest, zamarła - i to dosłownie.

Żona była podekscytowana, ponieważ uwielbiała niespodzianki

Ich małżeństwo było zgodne i świetnie się dogadywali. Niedawno wrócili z wakacji w Korei i wydawałoby się, że nic nie może zburzyć ich spokoju. Dzień przed niespodzianką jak zawsze zjedli wspólnie kolację, a potem poszli spać. Na drugi dzień we wczesnych godzinach porannych 34-letni Shaun May zszedł na parter, twierdząc, że słyszy jakiś hałas.

Po chwili wrócił do małżeńskiej sypialni, gdzie spędzili kilka pełnych uniesień chwil. Laura May nie podejrzewała tego, co stanie się za chwilę. Shaun bowiem poprosił ją o zakrycie oczu i odliczanie do niespodzianki, jaką dla niej ma. Wyszedł z pokoju, zakrył jej oczy ściereczką i poprosił o ignorowanie dzwoniącego telefonu. Chwilę potem zaczął odliczać razem z nią i stało się coś niespodziewanego.

Niespodzianka była iście zabójcza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta po powolnym odliczaniu powiedziała mężowi, że zaczyna się niecierpliwić. On nie dał rady trzymać jej już dłużej w niepewności. Laura May poczuła ściśnięcie lewego ramienia, a chwilę później wręcz ją zmroziło i czuła, jak coś ścieka po jej plecach. Okazało się, że Shaun wbił kuchenny nóż w jej szyję. Nie tego spodziewała się Laura, a gdy do tego zobaczyła męża celującego sobie w brzuch i grożącego, że się zabije, spanikowała jeszcze bardziej.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Okazało się, że Shaun dzień wcześniej został zwolniony z pracy z powodu nieprawidłowości finansowych. Nie wyobrażał sobie zapewnienia rodzinie dalszego bytu - bał się głównie o spłatę kredytu hipotecznego. Kiedy żona 34-latka wezwała pogotowie, powiedziała lekarzom, że po prostu spadła na nóż. Do końca kryła swojego męża. Dopiero potem złamane narzędzie zostało znalezione w zlewie. Mężczyzna przyznał się do umyślnego zranienia żony, lecz prokuratura oskarżyła go o usiłowanie zabójstwa. Sprawa jest w toku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł