Żona zachowywała się bardzo dziwnie. Mąż zainstalował ukrytą kamerę, a nagranie ukazało jej najgorszą naturę

Żona zachowywała się bardzo dziwnie. Mąż zainstalował ukrytą kamerę, a nagranie ukazało jej najgorszą naturę Źródło: youtube/True Crime Daily

Żona nagle zaczęła się zupełnie inaczej zachowywać. Jej mąż, który nie wiedział, co dzieje się z ukochaną, postanowił zainstalować w mieszkaniu ukrytą kamerę, by prawda wyszła na jaw. Nie spodziewał się, że nagranie pokaże najgorszą naturę kobiety.

Żona swoim nietypowym zachowaniem zaczęła wzbudzać niepokój u swojego męża. Kiedy mężczyzna zdecydował się sprawdzić, co może powodować takie zmiany w jej funkcjonowaniu, przeraził się. Nie wiedział, że jego żona ma drugą, gorszą naturę.

Żona prowadziła w mieszkaniu żłobek. Cały dzień zajmowała się dziećmi

Christina Williamson była młodą mamą, która podczas opieki nad własnym dzieckiem, dodatkowo prowadziła domowy żłobek. Niedawno do dzieci w jej mieszkaniu dołączyła nowa dziewczynka, córka Desiree LaBlanc. Kobiety znały się i przyjaźniły od dawna, więc wiadomość, że Christina może zająć się dzieckiem Desiree była fantastyczną informacją. 

Desiree długo szukała zaufanej opiekunki, przed Christiną żadna z niań nie spełniała jej oczekiwać. Każda z pań wydawała jej się nieodpowiednią osobą, do powierzenia jej opieki nad dzieckiem. Christina każdego dnia wysyłała Desiree zdjęcia, na których było widać, że dziewczynka dobrze czuje się w domowym żłobku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona zachowywała się bardzo dziwnie. Mąż zainstalował kamerę

Mąż Christiny Williamson od jakiegoś czasu zauważył, że jego żona bardzo dziwnie się zachowuje. Kiedy pytał żonę, co się dzieje, nie otrzymywał odpowiedzi. Postanowił, że sprawdzi skąd bierze się to nietypowe zachowanie i zainstalował w mieszkaniu kamerę, kiedy obejrzał nagranie, nie mógł uwierzyć w to, co działo się pod jego nieobecność w mieszkaniu. 

Dzisiaj grzeje: 1.13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii

2. Uwielbiana prezenterka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż pogrążony w żałobie przekazał wszystkie szczegóły dopiero teraz

Okazało się, że jego żona znęca się nad dziećmi. Kobieta rzucała maluszkami, kopała je, a także wpychała im do ust ubrania, by nie było słychać, jak płaczą. Mąż natychmiast po obejrzeniu nagrania powiadomił rodziców dzieci, co dzieje się w domowym żłobku. Nagrania zostały przekazane policji, a teraz jego żona za stosowanie przemocy wobec dzieci została skazana na 5 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
  2. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów
  3. Niespodziewane wieści o Halince z "Kiepskich". Udało się uratować życie, internauci w euforii
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Emerytce nie starczało pieniędzy na życie. Od polityka dostała radę, która woła o pomstę do nieba

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News