Mąż pociął swoją żonę nożem i krwawiącą zostawił na pewną śmierć. Po kilku chwilach od wyjścia z domu sam wyzionął ducha

Mąż pociął swoją żonę nożem i krwawiącą zostawił na pewną śmierć. Po kilku chwilach od wyjścia z domu sam wyzionął ducha Źródło: Unsplash/Manki Kim

Żona Patryka Sz. nie mogła przewidzieć tego, co zgotuje jej oszalały z zazdrości mąż. Została brutalnie poraniona przez niego ostrym narzędziem. On uciekł z miejsca zdarzenia, ale los sam wymierzył mu sprawiedliwość

Żona 21-letniego Patryka Sz. nie mogła się spodziewać, jak tragiczny los czeka jej małżeństwo. Wszyscy wróżyli im dobrze - poznała ukochanego zaledwie dwa lata temu, gdy miała 18 lat. Po roku doczekali się syna. Wspólnie chodzili na spacery z dzieckiem, a ich życie zdawało się sielanką. Nic nie zapowiadało tragedii, którą zakończył się ten związek.

Żona była przez Patryka podejrzewana o zdradę

Pogłoski donoszą, że mężczyzna miał podejrzewać swoją drugą połówkę o niewierność. 

- Ostatnio słyszałem od kumpla Patryka, że podejrzewa żonę o zdradę - donosi sąsiad młodego mężczyzny.

Wzbudziło to w nim rzekomo tak ogromny gniew, że postanowił natychmiast zareagować, wybrał jednak niesamowicie brutalny i przerażający sposób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, czy oskarżenia, które młody mąż kierował pod adres swojej małżonki, były prawdziwe. Jasne jest natomiast, że poniosła za nie straszną karę. Patryk Sz. postanowił pociąć ukochaną nożem i zostawił ją na pewną śmierć. Świadkiem tego, co zaszło w mieszkaniu młodego małżeństwa, była ich sąsiadka.

- Zobaczyłam jak pod blok podjechała karetka. Nie wiedziałam, co się dzieje. Kiedy wyszłam na klatkę schodową zamarłam - na schodach i przed drzwiami było pełno krwi. Zdałam sobie sprawę, że stało się coś okropnego - powiedziała 85-letnia pani Krystyna Kucab, która mieszkała "ścianę w ścianę" z parą.

Kobieta dodatkowo donosi, że małżeństwo nie sprawiało nigdy wcześniej problemów.

To jednak nie koniec tej dramatycznej historii. Mąż, dopuściwszy się strasznego czynu, który miał kosztować życie jego małżonkę, postanowił zbiec z miejsca zdarzenia. Nie uciekł jednak daleko. Zaraz potem głośno zrobiło się o wypadku, jaki miał miejsce na trasie Lidzbark Warmiński-Górowo Iławeckie.

Jak się później okazało, kierowcą, który poniósł śmierć w zderzeniu ze śmieciarką, był rzekomo właśnie Patryk Sz. Nieoficjalne mówi się o tym, że mogło to być celowe, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że kierowca samochodu osobowego zderzył się ze śmieciarką czołowo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Tożsamość mężczyzny, który zginął w wypadku, będzie musiała oficjalnie zostać ustalona za pomocą testów DNA, ponieważ ciało odniosło poważne obrażenia.

- Funkcjonariusze pod ścisłym nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragedii oraz świadków - informuje podkomisarz Monika Klepacka z lokalnego oddziału policji. 

Najlepsze newsy dnia

  1. Kaufland wycofuje żel do mycia. Środek wywołuje ZAKAŻENIE!
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler 

źródło: super express

Następny artykuł