Dramat uwielbianego gwiazdora, jego żona straciła dziecko. Nie po raz pierwszy

Dramat uwielbianego gwiazdora, jego żona straciła dziecko. Nie po raz pierwszy Źródło: manszelmerlow/Instagram

Żona Månsa Zelmerlöwa straciła dziecko. Zwycięzca konkursu Eurowizji nie po raz pierwszy przeżywa ciężkie chwile. Para zamieściła w sieci niezwykle smutne posty. Ciężko im się pogodzić z tym, co się wydarzyło.

Żona Månsa Zelmerlöwa nie mogła doczekać się, aż na świecie pojawi się kolejne dziecko. Para z niecierpliwością przygotowywała się do narodzin maluszka. Niestety, zgodnie z informacjami, jakie zamieścili w mediach społecznościowych, Ciara poroniła. 

Żona Månsa Zelmerlöwa poinformowała o poronieniu 

Ciara Janson i Måns Zelmerlöw spodziewali się na świecie kolejnej pociechy. Para doczekała się już syna Alberta Ossiana, wspólnie wychowują także 6-letniego Archiego, dziecko Ciary z poprzedniego związku. Niedługo na świat miało przyjść kolejne dziecko. Niestety, jak przekazała Ciara za pośrednictwem mediów społecznościowych, doszło do poronienia. 

- Kilka ostatnich dni było strasznych, chciałam na to zwrócić uwagę ciszą. Niestety straciliśmy nasze małe dziecko. To drugie „ciche poronienie”, którego doświadczyliśmy w tym roku. Zamierzam na trochę zniknąć z mediów społecznościowych, aby to wszystko przetrawić i spędzić czas z moją rodziną. Dziękuję za wszystkie przesłane gratulacje, po prostu nie było nam to pisane w tym roku - napisała. 

Żona Månsa Zelmerlöwa w dalszej części wpisu podziękowała wszystkim lekarzom i pielęgniarkom, których spotkała w szpitalu. Dzięki nim łatwiej było jej przeżyć ciężkie chwile. Młoda kobieta poprosiła także, by internauci na razie pozwolili jej spędzić czas z bliskimi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona może liczyć na wsparcie męża. Poruszający wpis Månsa Zelmerlöwa

- To był ciężki tydzień. Dziękuję za całe wsparcie i personelowi Avd. 15 @hallands_sjukhus za wyjątkową opiekę. Nigdy więcej +1, ale jestem bardzo wdzięczny za piękną rodzinę, którą już mam i znowu jestem zdumiony moją silną, odważną żoną, która tak wiele przeszła przez ostatnie kilka dni. Kocham Cię - napisał muzyk w mediach społecznościowych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
2. Katastrofalne doniesienia z Polski z ostatniej chwili. Nie żyje 12 osób, ciężko rannych 100
3. GIS wydał nowe wytyczne dla szkół. Co czeka polskich uczniów?

Jak zapowiedział Mans Zelmerlöw, po drugim poronieniu para nie chce się już decydować na powiększanie rodziny. Żona Zelmerlöwa pod postami otrzymała wiele słów wsparcia. Z pewnością w ciężkich chwilach może liczyć także na swoich bliskich, którzy nie opuszczają jej. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s been a horrific few days, so I just wanted to address the silence. Unfortunately, we lost our little baby. This is the second ‘silent miscarriage’ we’ve experienced this year. I’m going to take some time away from social media to process it all, heal and spend time with my precious, precious family. We also wanted to thank you all so much for your messages of congratulations. I really hope this post doesn’t upset or discourage any mummas to be. It’s so unusual for this to happen twice in a row at a late stage. So please don’t let this post make you worried, it just hasn’t been the year for us 😞 I also wanted those who my have also suffered to take solace in this post, and to please know you are not alone. 🤍 If by chance any of the staff @hallands_sjukhus see this, we want to thank you from the bottom of our hearts. We couldn’t have gone through this horrific ordeal without your wonderful care, love and support. To all of you, especially my incredible doctor and midwives, you’re all angels. Take care of yourselves, and if you can take anything from reading this, please squeeze your family tighter than ever today. 🤍🤍🤍

Post udostępniony przez Ciara Zelmerlöw (@ciarajzelmerlow)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: TVP przekazało dramatyczne informacje. Niestety nie przeżył, walczyli do końca
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rodzice właśnie dostali wstrząsający komunikat. Chodzi o życie i zdrowie dzieci
  4. Nie było innego wyjścia. Zapadła decyzja o zamknięciu, niebezpieczeństwo było zbyt duże
  5. Po latach wyszła na jaw prawda o małżeństwie Marii Czubaszek. Łzy same lecą z oczu
  6. Wszedł na scenę, a jury go wyśmiało. Chwilę później gorzko pożałowali, nie mieli pojęcia, co się wydarzy
  7. Nie musisz być demonem prędkości, żeby dostać mandat 200 zł. Powód kary mocno cię zdziwi
  8. Wszyscy zachwycają się hitowymi kotletami mielonymi w wykonaniu Okrasy. Idealnie soczyste, pachną na odległość
  9. Zacznie się już za chwilę. Konkretna część kraju szczególnie zagrożona, będzie niebezpiecznie

Źródło: Jastrząb post

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News