Słynny polski polityk, szef struktur partii aresztowany. Zgotował swojej żonie piekło, wstrząsające doniesienia

Słynny polski polityk, szef struktur partii aresztowany. Zgotował swojej żonie piekło, wstrząsające doniesienia Źródło: .

Żona polskiego polityka była traktowana w wyjątkowo okrutny sposób, o czym dowiedziała się policja. Słynny przedstawiciel znanej partii został aresztowany przez funkcjonariuszy. Na jaw wychodzą przerażające doniesienia.

Żona polskiego polityka pełniącego bardzo ważną funkcję w swojej partii była traktowana przez niego okrutnie. Policja dotarła już do dowodów, które mają jednoznacznie wskazywać na winę mężczyzny związanego z wielką partią polityczną. Już niebawem może on spodziewać się bardzo wysokiej kary za znęcanie się nad własną żoną. Policja prowadzi postępowanie w jego sprawie.

Dowiedzieliśmy się już, że aresztowany mężczyzna, który niebawem może usłyszeć zarzuty związane z niegodnym traktowaniem swojej ukochanej, jest szefem brzeskich struktur Platformy Obywatelskiej. Nikt nie spodziewał się, że w jego domu może rozgrywać się prawdziwy dramat, w związku z którym policja będzie musiała rozpocząć działanie. Jego kariera polityczna wisi na włosku.

Żona polskiego polityka była traktowana okrutnie

W sprawie wciąż pojawiają się nowe ustalenia, choć dzięki postawie policji media zdołały przedstawić nam pierwsze wiadomości dotyczące haniebnego zachowania Jacka N., brzeskiego szefa struktur Platformy Obywatelskiej. Dowiedzieliśmy się, że miał on stosować przemoc wobec swojej wybranki. Żona polityka póki co nie zabrała głosu w sprawie.

Policja zjawiła się na miejscu, bo została zaalarmowana przez sąsiadów N. W domu miała trwać głośna awantura rodzinna, w związku z którą polityk nie potrafił opanować emocji. Funkcjonariusze podjęli decyzję o aresztowaniu samorządowca, przez co obecnie przebywa on w areszcie.

Żona Jacka N. nie wypowiedziała się na temat zajścia

Jacek N. był przewodniczącym Rady Miasta Brzeg i zastępcą dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej i Przestrzennej Urzędu Marszałkowskiego województwa opolskiego. Jego kariera polityczna rozwijała się w efektowny sposób, choć już niebawem może zostać zakończona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wątpliwe, by po tak wielkiej awanturze i pobiciu żony Platforma Obywatelska wiązała przyszłość z Jackiem N. Prawdopodobnie straci on również pracę w samorządach. Mężczyzna również nie zabrał głosu po zatrzymaniu przez policję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News