Skandaliczne nagranie obiega sieć. Sołtys pobił swoją żonę, mieszkańcy mu nie wybaczą

Skandaliczne nagranie obiega sieć. Sołtys pobił swoją żonę, mieszkańcy mu nie wybaczą Źródło: Twitter

Żona sołtysa wsi Naczysławki została przez niego brutalnie pobita w czasie imprezy urodzinowej matki mężczyzny. Skandaliczne nagranie z tego zdarzenia trafiło do sieci. Mąż najpierw okładał kobietę pięściami, a później także krzesłem.

Żona sołtysa wsi Naczysławki (woj. opolskie) jest główną bohaterką niezwykle przykrego, szokującego nagrania. Mąż pobił ją, gdy w czasie imprezy urodzinowej jego matki nie chciała dopuścić do tego, aby pijany wsiadł za kierownicę samochodu. To go tak rozwścieczyło, że wpadł w prawdziwą furię.

Żona skatowana przez męża na oczach rodziny

Mężczyzna najpierw okładał żonę pięściami i wyzywał w niecenzuralny sposób. Gdy odsunął się nieco, kobieta rzuciła z niego talerzem. Wówczas złapał stojące obok krzesło i bił ją po głowie oraz klatce piersiowej, aż upadła. Sprawa zbulwersowała oczywiście okolicznych mieszkańców oraz wójta gminy, Tomasza H. Kandziorę. Samorządowiec wydał już w sprawie specjalne oświadczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W związku z nagannym zachowaniem sołtysa sołectwa Naczysławki podczas prywatnej imprezy rodzinnej, zarejestrowanym i upublicznionym w sieci [...], w imieniu swoim i naszej społeczności gminnej wyrażam swoje głębokie oburzenie i słowa potępienia wobec takiego zachowania. Zachowanie takie nie przystoi zarówno osobie sprawującej funkcję publiczną, jak i w ogóle człowiekowi jako takiemu. Po przeprowadzeniu z sołtysem rozmowy, złożył on dziś rezygnację z pełnionej funkcji - napisał wójt w oświadczeniu.

Agresor nie będzie już sołtysem

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo

Na stronie internetowej gminy opublikowano już dokument, który potwierdza odejście sołtysa ze stanowiska. Wkrótce dojdzie do wyborów i oficjalnego wyłonienia jego następcy. Sam sołtys przyznał się w materiale TVP do pobicia żony. 

- Jest mi wstyd, przyznaję się do wszystkiego i koniec. Było, minęło i koniec - stwierdził mężczyzna w wyjątkowo lakoniczny jak na podobną sytuację sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Bardzo niebezpieczna choroba atakuje w Polsce. GIS: Szczególnie narażone są dzieci
  4. Doszło do bolesnego pobicia, fani gwiazdy disco polo przerażeni. "Mam przestawioną szczękę i prawdopodobnie pęknięty bębenek"
  5. Jest niebezpiecznie, zagrożenie rośnie z każdą godziną. Służby wydały specjalny komunikat przed nadchodzącym weekendem

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News