Żona bez makijażu
unsplash/Brandless/
Weronika Wasiak - 2 Grudnia 2019

Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób

Żona w końcu zdecydowała się pokazać przed mężem swoje prawdziwe oblicze, prezentując się bez grama makijażu. Nie była jednak w stanie przewidzieć, że ten zareaguje w taki sposób i co gorsza, że potwornie ją upokorzy.

Już jako żona zdecydowała się na kolejny krok w relacji ze swoim partnerem. Choć wiele osób może pomyśleć, że chodzi o potomstwo, kupno domu czy wspólną przeprowadzkę do innego kraju, dla niej było to pokazanie się ukochanemu bez makijażu. Choć brzmi to dość absurdalnie jeśli zwrócić uwagę na fakt, że para była już po ślubie, historia jest prawdziwa, a to co wydarzyło się po "wielkiej osłonie" szczególnie paniom może odebrać mowę.

Syn i praca domowaPraca domowa 8-letniego syna ich przerosła. Okazuje się, że mało kto zna poprawną odpowiedźCzytaj dalej

Dopiero jako żona pokazała się ukochanemu bez makijażu

Młody Algierczyk do szaleństwa zakochał się w dziewczynie, którą poznał zupełnym przypadkiem. Od razu zaczął zabiegać o jej względy, a gdy zostali parą szybko zadecydował, że czas na kolejny krok. Mężczyzna oświadczył się, a ona bez mniejszego zawahania powiedziała "tak". Radości było co niemiara, a szczęśliwie zakochany przyszły pan młody nie mógł wyjść z podziwu, jak piękna jest wybranka jego serca.

Mężczyzna odkąd tylko ją poznał, zawsze widział ją elegancko ubraną, z ułożonymi włosami i w pełnymi makijażu. Uważał ją za najpiękniejszą kobietę jaką w życiu spotkał i nie przeszkadzało mu, że nigdy nie widział jej bez grama produktów upiększających twierdząc przy tym, że bez nich zapewne jest równie atrakcyjna. Rankiem po nocy poślubnej jego ukochana zdecydowała, że czas najwyższy by mąż zobaczył ją bez makijażu. Algierczyk długo nie mógł uwierzyć w naturalny wygląd żony, a w pierwszej chwili pomyślał nawet, że to zupełnie inna osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotNajmniejszy kot na świecie może się schować pod liściem. Oczy wychodzą z orbit, jest maleńki, a do tego wyjątkowo słodkiCzytaj dalej

Upokorzył ja w okrutny sposób

Zdziwienie mężczyzny nie minęło jednak tak szybko, a zdecydowanie szybciej przerodziło się w prawdziwą złość. Algierczyk był równocześnie rozczarowany, ale i urażony zachowaniem ukochanej. Wiedział, że nie może pozostać obojętny, dlatego szybko zaczął działać. Skierował sprawę do sądu i co więcej, zażądał od niej 20 tysięcy dolarów odszkodowania.

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż Maryli Rodowicz walczył o życie. Gwiazda nie miała o niczym pojęcia

2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- Byłem w szoku, gdy okazało się, że nie wiem, kim jest ta nieurodziwa kobieta obok mnie. Myślałem, że do naszego apartamentu wkradł się jakiś złodziej. Kobieta wyglądała zupełnie inaczej niż moja piękna narzeczona, którą poślubiłem kilka godzin wcześniej. Przed ślubem zawsze prezentowała się pięknie i atrakcyjnie. To oszustwo zarówno w wymiarze fizycznym, jak i psychicznym - mówił.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  3. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji

CiastoBananowa delicja zachwyci nawet teściową. Cudowne ciasto bez pieczenia, zawsze się udajeCzytaj dalej

Źródło: jest pozytywnie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News