Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia

Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia Źródło: Unsplash/Wu Jianxiong

Przyszła żona wjechała do kościoła na wózku inwalidzkim. Gdy wszyscy w kościele na nią patrzyli, nagle zrobiła coś, czego kompletnie nikt się nie spodziewał. Wyglądało to jak prawdziwy cud.

Jego żona nie miała łatwego życia. W młodym wieku zaciągnęła się do wojska. Służba pozostawiła na jej zdrowiu trwały ślad, w którego efekcie kobieta resztę życia musiała spędzić na wózku. Jednak w dniu ślubu zrobiła coś niesamowitego.

Żona z powodu wydarzeń w młodości trafiła na wózek inwalidzki

35-letnia Emma Kitson służyła w wojsku, a dokładnie w oddziale artylerii. Na misji w Iraku musiała dźwigać pociski artyleryjskie typu AS-90, które ważyły 45 kilogramów. To kompletnie zniszczyło jej zdrowie - po 3 latach z powodu uszkodzeń kręgosłupa opuściła wojsko. Przeszła skomplikowaną operację nogi, po której usłyszała przerażającą diagnozę - resztę życia miała spędzić na wózku inwalidzkim.

Z czasem zaczęła odzyskiwać sprawność, ale nigdy nie udało jej się zrobić tego w pełni. Gdy stawała na nogach, ból w lewej kończynie był nie do zniesienia - na tyle, że zaraz traciła równowagę. Jednak na dzień ślubu zdecydowała się zacisnąć zęby. Zaczęła ćwiczyć, aby na własnych nogach pójść do ołtarza.

Na ślubie zrobiła coś, co sprawiło, że goście oniemieli

Przygotowania czyniła w tajemnicy, nie wiedział o tym nawet jej mąż. Ćwiczyła regularnie przez długie godziny. W końcu nadszedł dzień prawdy. Do kościoła podjechała na wózku, ale po tym, jak wysiadła z auta, z niewielką pomocą rodziny, dotarła do ołtarza na własnych nogach. Starała się utrzymać na nogach jak najdłużej, ale na weselu musiała już usiąść z powrotem na wózku. W efekcie nabawiła się długotrwałego bólu pleców, ale jak sama przyznała, niczego nie żałuje.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. Małgosia 1 listopada pojechała z rodziną na cmentarz. Nie spodziewała się, że jej teściowa zachowa się tak obrzydliwe, nie może jej przebaczyć

- Nie obchodzi mnie, czy teraz będę przykuta do wózka na resztę życia. Mogę powiedzieć, że poszłam z Christopherem do ołtarza i że wyszliśmy razem z kościoła - zdradziła panna młoda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mnóstwo Polaków STRACI wiele pieniędzy. Lepiej się dowiedz jak je zabezpieczyć
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Wdowa po Pawle Adamowiczu zdobyła się na bolesne wyznanie: "Dopiero teraz zaczynam bać"
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

Źródło: O2

Następny artykuł