Duchowny wyliczył rzeczy, których żona nie może robić mężowi. Co na to panie?

Duchowny wyliczył rzeczy, których żona nie może robić mężowi. Co na to panie? Źródło: unsplash.com/ Samantha Gades

Żona ma obowiązki, które musi spełniać - przynajmniej według tego duchownego. Przygotował on długą listę, gdzie zawarł wszystkie rzeczy dozwolone kobietom w małżeństwie.

Żona i mąż będą mieli lepsze pożycie małżeńskie, jeżeli uda im się wypełniać swoje role w odpowiedni sposób. Taką teorię ogłosił jeden z księży, który twierdzi, że udało mu się znaleźć przepis na idealny związek. Wystarczy tylko przestrzegać pewnych reguł. Na podstawie swoich doświadczeń stworzył "dekalog dobrej żony".

Na szczęście duchowny ma doświadczenie z kobietami. Twórca praw i obowiązków przykładnej żony od dawna jest po ślubie. Razem ze swoją partnerką wypracowali postawy, dzięki którym ich małżeństwo należy do bardzo szczęśliwych. Dave Willis to jeden z najpopularniejszych pastorów-blogerów. 

Przykładna żona z przepisu księdza 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przede wszystkim, według pastora, dobra żona powinna wiedzieć, że mąż nie jest w stanie czytać jej w myślach. Jeżeli więc czegoś oczekuje, to musi umieć otwarcie zakomunikować swoje potrzeby. Precyzyjnie dobrane słowa i bezpośredniość to klucz do prawidłowej komunikacji w związku. Według duchownego najgorszym występkiem, na jaki pozwala sobie kobieta, to wykorzystywanie seksu jako karty przetargowej. Poucza przy tym, że nie można go używać ani jako kary, ani nagrody.

Kobiety zranione w poprzednich związkach, według duchownego, mają tendencje do krzywdzenia swoich mężów za błędy poprzednich. Takie zachowanie nie jest w porządku i należy je jak najszybciej wyeliminować, żeby relacja małżeńska była zdrowa. 

Idealna żona powinna dużo rozmawiać z mężem, ale nie można oczekiwać, że podczas tych rozmów mężczyzna będzie się przyznawać do błędów lub przepraszać za swoje niestosowne czy naganne zachowanie. Zdaniem księdza tylko jedna strona w związku popełnia błędy i jest nią ta piękniejsza strona.

I na koniec, mąż ma być najważniejszą osobą w życiu. Żony nie powinny nikogo stawiać wyżej niż jego, a już na pewno nie swoje przyjaciółki. Oczywiście mogą mieć znajome, ale nie mogą być one ważniejsze od małżonka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2.Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Na szczęście duchowny już wcześniej ustalił też obowiązki panów względem pań. Im nie wolno oglądać porno, zapominać o noszeniu obrączki czy ignorować żony podczas dyskusji. Duchowny jest przekonany, że przestrzeganie tych swoistych reguł może uzdrowić wiele małżeństw. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzą, na co wydajesz 500 plus. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od pieniędzy
  2. NAJLEPSZE: W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

źródło: mamadu

Następny artykuł