Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki

Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki Źródło: .

Żona po latach odkryła, że jej mąż prowadzi podwójne życie. Ukochany każdego dnia z uśmiechem na twarzy, patrzył na swoją żonę i kłamał jej prosto w twarz. W końcu smutna prawda wyszła na jaw bo mężczyzna przeczytał list od kochanki na oczach swojej małżonki i zemdlał.

Żona miała się nigdy nie dowiedzieć o romansie swojego męża. Jednak kłamstwo ma krótkie nogi i prawda zazwyczaj wyjdzie na jaw, nawet po wielu latach. Zdrada chociaż bardzo dobrze ukrywana i idealnie zaplanowana nie ma szansy na przerodzenie się w coś dobrego. Chyba nikt nie jest w stanie na kłamstwie zbudować czegoś pięknego. 

Mąż mdleje, a żona już wie

Ślub był pięknym dniem, który w teorii miał już na zawsze połączyć kobietę i mężczyznę. Obiecali sobie miłość i wierność. Chociaż z tym pierwszym nie mieli problemu, bo kochali się piękną i dojrzałą miłością to jednak z wiernością już nie wyszło tak dobrze. Przynajmniej z jednej strony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż poznał piękną Włoszkę i przepadł jak kamień w wodę. Był przekonany, że dojdzie do zaledwie kilku spotkań i zakończy znajomość z ciemnowłosą ślicznotką. Niestety, nie mógł przewidzieć, że pojawią się w nim uczucia, które zadecydują, że będzie chciał utrzymywać z nią relacje, jednak romans trwał. Przerodził się nawet w dosyć poważny związek, tylko była jeszcze żona. Niewierny mąż nie chciał jej zostawiać. Podobało mu się długoletnie prowadzenie podwójnego życia. Jednak do czasu.

Śliczna Włoszka oznajmiła mu, że jest w ciąży. Sprytny mężczyzna obmyślił chytry plan, żeby żona nadal była nieświadoma całej sytuacji. Wysłał kochankę w rodzinne strony i zaoferował jej pieniądze na utrzymanie dziecka dopóki nie osiągnie ono pełnoletności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Umówili się, że kobieta poinformuje mężczyznę o porodzie, wysyłając mu pocztówkę z tajemnym słowem, które będzie oznaczało, że na świecie pojawiło się ich dziecko. Tym słowem miało być "spaghetti". I po pewnym czasie przyszła kartka. Mężczyzna przeczytał ją i zemdlał, a żona dowiedziała się o wszystkim.

-Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Trzy porcje z kulkami mięsnymi, dwie – bez. Wyślij więcej sosu! - brzmiała wiadomość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła
     

źródło: lelum

Następny artykuł