Żona odeszła od męża z dnia na dzień. Gdy dowiedział się, dla kogo go opuściła, zaniemówił

Żona odeszła od męża z dnia na dzień. Gdy dowiedział się, dla kogo go opuściła, zaniemówił Źródło: .

Nie przeczuwał, że żona zostawi go z takiego powodu. Musiało minąć trochę czasu, zanim się z tym pogodził. Dzisiaj wie, że życie jest nieprzewidywalne.

Odchodząc, żona zadała mu bolesny cios. Paweł nie mógł pogodzić się z tym, że jego miłość z dnia na dzień wymazała go z pamięci. Na początku nie rozumiał, dlaczego przestało się między nimi układać. Kiedy wreszcie się podniósł, opowiedział niecodzienne kulisy rozwodu.

Paweł i jego żona poznali się dzięki wspólnym znajomym. Chociaż kobieta była wtedy w związku, między obojgiem bardzo szybko pojawiła się chemia. Marta nie opierała się długo między tym zauroczeniem - odeszła od swojego chłopaka i od razu zostali z Pawłem parą. Mężczyzna już wtedy był przekonany, że Marta to jego przyszła żona. To była jedna z tych historii, o których mówi się "wielka miłość". Oboje chcieli się pobrać już po kilku tygodniach. Zostali małżeństwem po dwóch latach

Paweł i jego żona mieli być razem już na zawsze

Początkowo Paweł był zbyt zakochany, żeby dostrzec, że jego żona się zmienia. Marta była aktywną feministką i zawsze dużo czasu spędzała z kobietami. Jednak z tygodnia na tydzień coraz mniej czasu poświęcała mężowi. Jej wolne dni wypełniały wyjścia z koleżankami, na które mąż nie był zapraszany. Paweł i jego żona przestali się dogadywać. Kobieta na co dzień unikała rozmów o ich związku. Dopiero pewne wydarzenie podczas imprezy, na którą para wybrała się razem, sprawiło, że mężczyzna zaczął wszystko rozumieć. Zabawa dobiegała końca i małżeństwo zdecydowało, że zostanie na noc u znajomych. Wtedy Marta oznajmiła, że będzie spała z jedną z obecnych dziewczyn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona w końcu wyznała prawdę

Po tym Paweł zrozumiał, że jego żona nie jest tą samą osobą, z którą wziął ślub. Chociaż początkowo nie chciał tego widzieć, dochodziły do niego wiadomości, że Marta jest widywana z innymi kobietami - często w dwuznacznych sytuacjach. Mężczyzna wypierał wszelkie sygnały, żeby oddalić poczucie odrzucenia. Wreszcie dotarło do niego, że żona zdradza go z kobietami. Kiedy między małżonkami doszło do konfrontacji, Marta przyznała, że czuje większy pociąg do kobiet. Paweł do tej pory nie miał pojęcia, że jego żona jest biseksualna.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina wyrzucona z samolotu. Pasażerowie skarżyli się na ich zapach, linie lotnicze dostały pozew

2. Tragedia, nie żyje polska gwiazda. Okoliczności śmierci są wstrząsające

Pawła najbardziej bolał fakt, że żona go zdradzała - nieważne, czy robiła to z mężczyznami, czy kobietami. Małżeństwo jeszcze przez jakiś czas mieszkało razem, budując dwa, oddzielne życia. Wreszcie zdecydowali wziąć rozwód. To, że żona zerwała z nim kontakt, znikając z dnia na dzień, dotknęło go jeszcze bardziej niż jej niewierność. Dzisiaj Marta mieszka z nowym mężem we Francji i mają dwójkę dzieci. Paweł nabrał większego dystansu i potrafi już z tego żartować. Porównuje się do Rossa z "Przyjaciół", którego żona też zostawiła dla kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Ogromny cios dla widzów TVN. Z "Na Wspólnej" odchodzi uwielbiany aktor, fanki toną we łzach
  4. Masz na ramieniu podobną bliznę po szczepionce? Prawda o jej pochodzeniu sprawia, że ludzie bledną
  5. Licealiści na studniówce pobili wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Zrobili magiczny pokaz na parkiecie, ciężko oderwać wzrok

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News