Dowiedział się o zdradzie żony, ale z zemstą poczekał do jej urodzin. Zafundował jej taki prezent, że całą rodzinę wmurowało

Dowiedział się o zdradzie żony, ale z zemstą poczekał do jej urodzin. Zafundował jej taki prezent, że całą rodzinę wmurowało Źródło: unsplash

Żona zaczęła romansować z mężczyzną, a o wszystkim dowiedział się jej mąż. Nie chciał od razu wyjawiać jej, że zdaje sobie sprawę z jej kłamstw. Postanowił poczekać ze szczerą rozmową do urodzin ukochanej. Kobieta nie spodziewała się, że tak zakończy się jej przyjęcie urodzinowe.

Żona od pewnego czasu dziwnie się zachowywała. Zmieniła fryzurę, mocniej się malowała, zastąpiła wygodne spodnie, dopasowanymi spódnicami i sukienkami. Z biegiem czasu sprawy w jej związku zaczęły się psuć, a mąż nie wiedział, co jest ich przyczyną. Postanowił pochylić się nad faktem, że kobieta zmienia się nie do poznania, a jemu wcale się to nie podoba. 

Żona miała kochanka. Mąż dowiedział się o wszystkim

Mężczyzna zaczął podejrzewać, że w życiu ukochanej mógł pojawić się ktoś inny. Chociaż przez cały związek nie pomyślałby nigdy, że żona zacznie go zdradzać, to wewnątrz czuł, że tak się właśnie dzieje. Postanowił wynająć detektywa, który miał dowiedzieć się, czy to na pewno zdrada

Każde kłamstwo ma krótkie nogi. Detektyw potwierdził, że żona zdradza swojego męża, który natychmiast podjął decyzję, co z tym zrobić. 

- Przez jakiś czas udawałem, że naprawdę jestem głupi i niczego się nie domyślam. Chciałem poczekać do urodzin mojej żony z trzech powodów – żeby detektyw zebrał jak najwięcej dowodów, bo nie miałem ochoty oddawać jej ani grosza – po drugie, żeby zemścić się w wielkim stylu. Trzeci powód był po prostu praktyczny – musiałem znaleźć sobie nowe mieszkanie i uregulować kilka spraw. W końcu w dniu urodzin żony miałem zacząć nowe życie - stwierdził mąż. 

Jego żona była niezwykle zaskoczona przyjęciem urodzinowym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z okazji zbliżających się urodzin, żona zaplanowała romantyczny wieczór ze swoim kochankiem. Męża miało nie być wtedy w domu, nie spodziewała się też, że ktokolwiek z rodziny czy przyjaciół mógłby pojawić się w jej mieszkaniu, by popatrzeć, jak zdmuchuje koleją świeczkę. Stało się jednak zupełnie inaczej. 

Mąż zaplanował wszystko z dokładnością do najmniejszego szczegółu. Zaprosił całą rodzinę żony, zorganizował tort i gdy wiedział, że żona znajduje się w łóżku z kochankiem, wszedł do sypialni wraz z rodzicami i przyjaciółmi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Zdziwienie, które malowało się na twarzy nagiej kobiety i jej kochanka, przebiło zaskoczenie jej rodziców, którzy po raz pierwszy widzieli "idealne dziecko" w takiej sytuacji. Z pewnością taką nauczkę popamięta na długo. Ich związek nie przetrwał tej próby, a kobieta dostała nauczkę, po której jej relacje z bliskimi również uległy gwałtownemu ochłodzeniu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mycie twarzy octem jabłkowym to nowy trend. Już po tygodniu buzia zmienia się nie do poznania
  2. Pies i gepard wychowywali się razem, ale dziki kot wrócił do natury. Nagranie ich spotkania po latach wywołuje ciarki, ciężko oderwać wzrok
  3. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  4. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: lolmania

Następny artykuł