Żona odkryła, że mąż chce kupić tabletki gwałtu. W życiu by nie przewidziała, co zrobi ich synom

Żona odkryła, że mąż chce kupić tabletki gwałtu. W życiu by nie przewidziała, co zrobi ich synom Źródło: Facebook

Żona nigdy w życiu by nie pomyślała, że mieszka pod jednym dachem z prawdziwym potworem. Jedno wydarzenie zmieniło męża o 180 stopni i pokazało, że mężczyzna ma swoje ciemne strony. Prawda została obkupiona życiem dwójki niewinnych chłopców.

Żona nie spodziewała się, że kiedykolwiek ze strony ukochanego męża doświadczy przemocy. Niedawno zaczęło się między nimi psuć, ale takiego rozwoju wydarzeń nie wyobrażała sobie nawet w najgorszych snach.

Żona cudem uszła z życiem. Opowiedziała policjantom, czego była świadkiem

Chociaż dramat rozegrał się 3 lata temu, to dopiero niedawno na jaw wyszły przerażające szczegóły tego, co działo się w kochającej się na pierwszy rzut oka rodzinie. Dokładnie 1 listopada 2016 roku do domu Davida i Sally w Hinckley została wezwana policja. O 21:30 z domu dochodziły przeraźliwe krzyki. Uwięzieni krzyczeli na pomoc.

Policja nie miała szans wejść do środka. Drzwi były zabarykadowane, a 43-letni David nie miał zamiaru wypuścić swojej żony Sally oraz dwóch synów, Adama i Matthew. Odbyły się kilkugodzinne negocjacje. W środku nocy, o 2:30, z domu wybiegła zrozpaczona i zdenerwowana Sally. Udało jej się uciec tylnymi drzwiami wykorzystując nieuwagę męża. Miała widoczne rany głowy, a jej twarz była pokryta krwią. Drżącym głosem wyznała policjantom, że mąż trzyma w domu zwłoki ich synów, chciał zabić także ją.

Dowiedziała się, że chciał kupić tabletki gwałtu. Postanowił zabić całą rodzinę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja wiedziała, czego może spodziewać się w środku. Tata najpierw chciał zabić swoich synów, potem żonę, a na końcu siebie. Rozszerzone samobójstwo było w tym przypadku bardziej niż prawdopodobne. Mieli rację - po sforsowaniu drzwi zobaczyli nieżywego Davida. Sally w tym samym czasie znajdowała się już w szpitalu w stanie krytycznym. Niedawno okazało się, dlaczego mężczyzna chciał zabić rodzinę i co było ogniwem zapalnym do tak okrutnej zbrodni.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Między małżeństwem zaczęło się psuć, kiedy David wygrał obłędną sumę w Lotto. Na jego konto trafiło 40 tysięcy funtów (około 200 tysięcy złotych). Zaczął trwonić wygraną głównie na prostytutki. Pewnego dnia żona odkryła, że mąż chce kupić przez internet tabletki gwałtu. Miało dojść do awantury, a kobieta chciała wyjść z domu i powiedzieć o wszystkim rodzinie i znajomym. Nie radziła sobie z rozpustnym mężem, który najwidoczniej planował coś obrzydliwego. Wobec tego mężczyzna zabił swoich synów, uprzednio pisząc list, w którym ją za wszystko przeprasza. Podczas mordowania dzieci zmienił jednak zdanie i postanowił zabić i ją, i siebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News