Małgorzata od 10 lat nie śpi z mężem w jednym łóżku. Powód jest zatrważający

Małgorzata od 10 lat nie śpi z mężem w jednym łóżku. Powód jest zatrważający Źródło: Wokandapix Pixabay.com

Żona i mąż przyrzekali sobie wierność na dobre i na złe. Okazuje się jednak, że interpretacja tej deklaracji nie musi być tak sztywna jak wydaje się większości ludzi. Małgorzata opisała sytuację w swoim domu, a ta nie należy do typowych. Kobieta od 10 lat nie śpi z ukochanym w jednym łóżku i chociaż powód zaskakuje, to warto zapoznać się z jej relacją.

Żona szczerze przyznała, co skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji i na pierwszy rzut oka może wydawać się, że powód jest wręcz niewiarygodnie absurdalny. Po wielu latach od wprowadzenia w życie w domu tej zasady Małgorzata podzieliła się swoją refleksją.

To nietypowe, aby żona i mąż spali w osobnych łóżkach

Żona podjęła wraz z mężem ważną decyzję, która wpłynęła na ich dalsze rodzinne życie. Pierwszy raz mąż pani Małgorzaty opuścił ich wspólne łóżko po tym, jak na świecie pojawiła się ich córeczka. Początkowo dziewczynka spała w łóżeczku postawionym w sypialni, lecz z biegiem czasu chętniej wybierała spędzenie nocy obok rodziców. Poskutkowało to niewyspaniem i zmęczeniem, a wszelkie próby przeprowadzenia dziecka do pokoju obok okazały się fiaskiem. Wtedy mężczyzna zdecydował, że ich łóżko zajmie żona wraz z pociechą, a on sam przeniósł się na kanapę w sypialni. To rozwiązanie miało być jednak tylko tymczasowe, wyszło zupełnie inaczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Powrót do starych nawyków okazał się niemożliwy

- Gdy mała spała już w swoim łóżeczku, mąż wrócił na chwilę do sypialni. Przez te 2-3 lata odzwyczaiłam się od jego chrapania i dzielenia kołdry. Zawsze toczyliśmy o nią walkę. Najpierw kupiliśmy dwie kołdry. To jednak nie pomogło. Zaczęliśmy się kłócić, wstawaliśmy niewyspani i przede wszystkim rozdrażnieni - mówi cytowana przez Wirtualną Polskę kobieta. I szczerze przyznaje, że zwyczajnie denerwowało ją to, że wstający do pracy zmianowej mężczyzna budzi ją o 5 nad ranem. Chwilowa decyzja okazała się permanentna i mało kto może spodziewać się jakie przemyślenia ma na ten temat żona.

Dzisiaj grzeje: 1. 12 000 plus dla 6,5 miliona Polaków. 5 roczników może dostać dodatkowe pieniądze?

2. Objawy obecności pasożytów w przewodzie pokarmowym. Warto je znać

Niewiarygodne co to za sobą pociągnęło

Takich efektów raczej nikt się nie spodziewał, ponieważ osobne spanie małżonków jest przeważnie postrzegane jako przejaw problemów oraz początek nieporozumień. Historia Małgorzaty oraz jej męża zupełnie temu zaprzecza.

-  Może to wydawać się dziwne, ale w końcu zaczęliśmy się wysypiać. Nasze życie seksualne odrodziło się na nowo. A po 10 latach już się tak przyzwyczailiśmy, że nie pamiętamy, jak to jest spać razem - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. Dramatyczne wyznanie Rodowicz. Chciał ją zgwałcić, ujawniła po latach, o kogo chodzi
  4. Smutne doniesienia o Zenku. Nic nie dało się zrobić, pozostaje jedynie czekać
  5. Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób
  6. Wielka radość w życiu Agaty Dudy. Polskę właśnie obiegła radosna nowina z życia pierwszej damy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News