Żona odkryła, że mąż ją zdradza. Napisała do niego list i dołączyła zdjęcie, zapamięta jej zemstę do końca życia

Żona odkryła, że mąż ją zdradza. Napisała do niego list i dołączyła zdjęcie, zapamięta jej zemstę do końca życia Źródło: pixabay.com Free-Photos

Żona odkryła, że mąż nie jest jej wierny. Zamiast opłakiwać zdradę postanowiła napisać do niego list oraz dołączyć do zdjęcie. Taką zemstę mężczyzna zapamięta do końca swojego życia, nieprawdopodobna historia.

Żona poznała największą tajemnicę swojego ukochanego. Choć on ślubował jej miłość i wierność, życie pokazało, że dla niego były to tylko puste słowa wypowiadane przy ołtarzu. Gdy odkryła, że ją zdradza, nie miała zamiaru ani płakać, ani siedzieć z założonymi rękoma. Natychmiast w jej głowie zrodził się niewiarygodny pomysł i zaczęła działać. Wysłała do męża list, który każdego zwaliłby z nóg.

Żona odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłał mu list z dołączonym zdjęciem 

Pewna kobieta po latach małżeństwa przypadkiem dowiedziała się, że mąż ma kochankę. Ta bowiem zadzwoniła na ich telefon stacjonarny i pytała "o swojego chłopaka". Bohaterka tej historii zamiast płakać, chwyciła za kartkę oraz długopis i napisała list do swojego, byłego już, ukochanego. Zaczęła od bardzo trudnego wyznania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Kochany mężu, zanim wrócisz ze swojego wyjazdu w interesach, muszę Ci o czymś powiedzieć. Wolę, żebyś dowiedział się o tym już teraz niż dopiero po powrocie. Miałam małą stłuczkę, gdy wjeżdżałam na nasz podjazd. Na szczęście nic mi się nie stało, nawet nie zabolało, więc nie musisz się o mnie martwić - zaczęła. - Wróciłam z supermarketu i no cóż, pomyliły mi się pedały. Zabawne, prawda? Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło! Musiałam być przez coś wyjątkowo rozkojarzona. W każdym razie zamiast nacisnąć hamulec, dodałam gazu... Brama nieco się wygięła, ale na pewno dasz radę to naprawić. Mój samochód na całe szczęście jest raczej nieuszkodzony - zatrzymał się na Twoim aucie - dodała. 

To był dopiero początek, w wyraźnie sarkastyczny sposób przyznała, że doskonale wie, jak długo mężczyzna marzył o tym aucie, a tym bardziej, jak długo na nie zbierał. Na koniec postanowiła wprost przyznać, że wie o jego zdradzie, ale żywi nadzieję, że ten jakoś pozbiera się po informacji o zniszczonym aucie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent Duda przyznaje: "Sytuacja jest straszna". Zostanie uruchomiona większa niż standardowo pomoc dla poszkodowanych
2. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

- Tak, wiem, że marzyłeś o nim przez kilka lat i odkładałeś na nie wszystkie nasze oszczędności, ale jestem pewna, że pozbierasz się po tej stracie. Jesteś tak wspaniałomyślny, że na pewno wybaczysz mi ten błahy wypadek. Od tylu lat kocham Cię i dbam o Ciebie, że na pewno szybko zapomnisz o tym incydencie.

PS. Dołączam zdjęcie.

PSS. Twoja dziewczyna zadzwoniła dzisiaj, pytając o Ciebie - skwitowała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szans
  3. Od dzisiaj zmieniają się ceny w polskich sklepach. Wiele rzeczy mocno zdrożeje
  4. Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć
  5. Sprawa Magdaleny Żuk nagle powraca. Prokuratura wydała ważny komunikat
  6.  
  7. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

 

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News