Gorące zdjęcia żony posła PiS w sieci. "Piękna amazonka" pokazała, co potrafi

Gorące zdjęcia żony posła PiS w sieci. "Piękna amazonka" pokazała, co potrafi Źródło: instagram/natalianitekplazynska

Żona posła PiS brawurowo pokazała co potrafi. Jej gorące zdjęcia obiegają media społecznościowe, robiąc piorunujące wrażenie.

Żona posła wywołała poruszenie w internecie. Za pośrednictwem instagramowego profilu pochwaliła się obserwatorom fotografiami, na których zaprezentowała swój talent. Aż trudno uwierzyć własnym oczom, publikacje robią wrażenie. 

Żona posła PiS zamieściła w sieci gorące zdjęcia 

Zgrabna, piękna blondynka, która z takim wdziękiem bez obaw mogłaby startować w wyborach Miss Polonia. Zdjęcie Natalii Nitek-Płażyńskiej obiegają media społecznościowe, wywołując piorunujące wrażenie na odbiorcach. Na oficjalnym Instagramie żony posła PiS, Kacpra Płażyńskiego, pojawiło się kilka fotek, gdzie 30-latka zaprezentowała swoje umiejętności łucznicze. Gorące fotografie robią wrażenie, a niecodzienne hobby Natalii może niektórym wydać się dość zaskakujące.

- Z łukiem biegałam, zanim Geralt z Rivii trafił pod strzechy globalnej wioski "Ludzie - Geralt odwrócił głowę - lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć. Ostatnie Życzenie - podpisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Piękna amazonka" o swojej pasji 

Kobieta urodziwa niczym Amazonka, specjalnie dla portalu 'Fakt", postanowiła nieco więcej opowiedzieć o swoim zamiłowaniu do łucznictwa. Zdradziła, że to zajęcie kształtuje ją zarówno psychicznie, jak i fizycznie, a także przyznała, że nietypowe hobby wynika z jej zainteresowania historią i dziedziną fantasy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie

2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

- To rozwija zarówno ciało, jak i umysł. Podczas strzelania trzeba skupić się na celu, to odpręża. Używam łuku długiego, drewnianego bez żadnych udogodnień. Poza tym bardzo interesuję się historią, uwielbiam też fantasy i science fiction, a Andrzej Sapkowski i Stanisław Lem to moi ulubieni pisarze - opowiedziała dla "Faktu" żona Kacpra Płażyńskiego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z łukiem biegałam, zanim Geralt z Rivii trafił pod strzechy globalnej wioski 👊🐺🏹 "Ludzie - Geralt odwrócił głowę - lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć." "Ostatnie Życzenie" #witcher #geraltofrivia #archery #slavicgirl #polishgirl #wiedźmin

Post udostępniony przez Natalia Nitek-Płażyńska (@natalianitekplazynska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Z mięsa wycieka prawie niezauważalna ciemna breja? Gdy dowiesz się czym jest poliakrylan sodu, przejdzie Ci ochota na gotowanie
  4. Nie chcieli płacić księdzu za ślub. Wybrali "swaćbę" i wszystko kosztowało ich 100 zł
  5. Mało kto wie jak naprawdę zmarł Jan Paweł II. Uciszono kontrowersje, mogły wywołać skandal

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News