Zombie Boy nie żyje. Wstrząsające fakty ujrzały światło dzienne

Zombie Boy nie żyje. Wstrząsające fakty ujrzały światło dzienne

TVN poprzez swój program śniadaniowy sprawił, że Rick Genest, znany jako Zombie Boy, stał się niezwykle popularny także w Polsce. Jego śmierć zadziwiła fanów z całego świata, którzy pogrążyli się w głębokiej żałobie. Chociaż początkowo uważano, że model popełnił samobójstwo, jego najbliżsi są obecnie innego zdania.

Zombie Boy był znanym modelem, który chodził w pokazach najważniejszych marek. Wystąpił także w teledysku Lady Gagi, a polska publiczność poznała go dzięki występowi w klipie Honoraty "Honey" Skarbek oraz pojawieniu się w "Dzień Dobry TVN".

TVN wypromowało gwiazdora, który zmarł w tajemniczych okolicznościach

2 sierpnia media obiegła niestety tragiczna wiadomość o śmierci młodego gwiazdora. Początkowo sądzono, że popełnił on samobójstwo, jednak dziś przyjaciele modela nie są już tego pewni. Menadżer Zombie Boya, Karim Leduc opowiedział w jednym z wywiadów o swych domysłach na temat powodu śmierci przyjaciela. Jednocześnie zaznaczył jednak, że jego zdaniem nigdy nie dowiemy się, jak w rzeczywistości zmarł Genest.

Jak zginął Zombie Boy?

- Uważamy, że w doniesieniach o śmierci Ricky'ego Genesta jest zbyt wiele niespójności, aby twierdzić, że było to samobójstwo. Ludzie zbyt pochopnie wyciągają wnioski - powiedział Leduc w rozmowie z magazynem "People". - Nie był kimś, kto – jak sądzimy – popełniłby samobójstwo. (…) Balkon, z którego wypadł, był bardzo niebezpieczny. Trzy tygodnie temu byłem z nim na tym balkonie i paliliśmy tam papierosa. Balkon miał bardzo małą barierkę ochronną, na której brzegu Zombie Boy często siadał. Musiał stracić równowagę i spadł do tyłu z trzeciego piętra - stwierdził także menadżer Zombie Boya.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono, dlaczego Elżbieta Jaworowicz milczy. Ciążą na niej poważne zarzuty

ZOBACZ TAKŻE: Horror Leppera wraca po latach! Samoobrona nie zamierza odpuścić

ZOBACZ TAKŻE: Szturm na Zamachowską! Polacy nie mieli litości nawet dla jej chorego syna

ZOBACZ TAKŻE: Z gwiazdą Projekt Lady jest bardzo źle. „Walczę, dopóki żyję”

Fot. YouTube/WatchMojo.com Fot. YouTube/Lady Gaga Honey i Zombie Boy. Polsat Fot. Instagram/Honorata Skarbek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News