TVN poprzez swój program śniadaniowy sprawił, że Rick Genest, znany jako Zombie Boy, stał się niezwykle popularny także w Polsce. Jego śmierć zadziwiła fanów z całego świata, którzy pogrążyli się w głębokiej żałobie. Chociaż początkowo uważano, że model popełnił samobójstwo, jego najbliżsi są obecnie innego zdania.

Zombie Boy był znanym modelem, który chodził w pokazach najważniejszych marek. Wystąpił także w teledysku Lady Gagi, a polska publiczność poznała go dzięki występowi w klipie Honoraty „Honey” Skarbek oraz pojawieniu się w „Dzień Dobry TVN”.

TVN wypromowało gwiazdora, który zmarł w tajemniczych okolicznościach

2 sierpnia media obiegła niestety tragiczna wiadomość o śmierci młodego gwiazdora. Początkowo sądzono, że popełnił on samobójstwo, jednak dziś przyjaciele modela nie są już tego pewni.

Menadżer Zombie Boya, Karim Leduc opowiedział w jednym z wywiadów o swych domysłach na temat powodu śmierci przyjaciela. Jednocześnie zaznaczył jednak, że jego zdaniem nigdy nie dowiemy się, jak w rzeczywistości zmarł Genest.

Jak zginął Zombie Boy?

– Uważamy, że w doniesieniach o śmierci Ricky’ego Genesta jest zbyt wiele niespójności, aby twierdzić, że było to samobójstwo. Ludzie zbyt pochopnie wyciągają wnioski – powiedział Leduc w rozmowie z magazynem „People”.

– Nie był kimś, kto – jak sądzimy – popełniłby samobójstwo. (…) Balkon, z którego wypadł, był bardzo niebezpieczny. Trzy tygodnie temu byłem z nim na tym balkonie i paliliśmy tam papierosa. Balkon miał bardzo małą barierkę ochronną, na której brzegu Zombie Boy często siadał. Musiał stracić równowagę i spadł do tyłu z trzeciego piętra – stwierdził także menadżer Zombie Boya.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono, dlaczego Elżbieta Jaworowicz milczy. Ciążą na niej poważne zarzuty

ZOBACZ TAKŻE: Horror Leppera wraca po latach! Samoobrona nie zamierza odpuścić

ZOBACZ TAKŻE: Szturm na Zamachowską! Polacy nie mieli litości nawet dla jej chorego syna

ZOBACZ TAKŻE: Z gwiazdą Projekt Lady jest bardzo źle. „Walczę, dopóki żyję”

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające

Fot. YouTube/WatchMojo.com
Fot. YouTube/Lady Gaga
Honey i Zombie Boy. Polsat
Fot. Instagram/Honorata Skarbek

Czy państwo robi wystarczająco dużo, aby zapobiegać samobójstwom?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]