Zofiówka: Znaleziono ciało drugiego górnika

Zofiówka: Znaleziono ciało drugiego górnika

Zofiówka: ratownicy pracujący przy poszukiwaniu górników poinformowali, że odnaleźli właśnie ciało drugiego z nich. Miało zostać dostrzeżone, kiedy wypompowywano wodę z zalewiska, które utworzyło się wskutek tąpnięcia. 

Jastrzębska Spółka Węglowa oficjalnie poinformowała wczoraj, że w zbiorniku, który powstał po osunięciu się chodnika, odnaleziono ciało pierwszego z trzech poszukiwanych górników. Niezmiennie trwała jednak akcja ratunkowa dla dwóch innych pracowników kopalni.

Zofiówka: niezwykle smutne wieści

Dziś do mediów wiadomość podano jednak wiadomość, że ratownicy odnaleźli ciało drugiego górnika. On także miał znajdować się w zalewisku, gdy odpompowywano z niego wodę. Fakt, iż odnaleziony górnik nie przeżył, pozbawił mieszkańców Zofiówki całej nadziei na odnalezienie kolejnego pozostającego pod ziemią mężczyzny.

Co planują władze kopalni?

- Akcja trwa nadal, w dalszym ciągu poszukiwany jest jeden górnik - poinformowali jednak przedstawiciele JSW. O sytuacji w Zofiówce będziemy oczywiście informowali na bieżąco, dlatego zapraszamy do odświeżania strony głównej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Były DWA a nie jeden zamach na Jana Pawła II. Mało kto o tym pamięta
  2. Zamachu na Jana Pawła II można było uniknąć? Szokujące fakty wychodzą na jaw po latach
  3. Winnicki udzielał wywiadu. Nagle przeraził się i pobiegł za dzieckiem [FILM]
Następny artykuł