Zofia Klepacka chyba sama nie wie, co mówi. "Zrobili ze mnie homofoba"

Zofia Klepacka chyba sama nie wie, co mówi. "Zrobili ze mnie homofoba" Źródło: youtube.com/Super Express

Zofia Klepacka zasłynęła aferą z prezenterką Kingą Rusin odnośnie poszanowania ludzi o innej orientacji seksualnej. Klepacka ostro krytykowała środowisko LGBT, a teraz żali się, że zrobiono z niej homofoba. Czyżby sama nie wiedziała, co wcześniej głosiła?

Zofia Klepacka to sportsmenka, o której ostatnio jest aż za głośno. Nie za sprawą medali czy innych osiągnięć, ale z powodu jej krytycznych wypowiedzi o osobach innej orientacji. Teraz podsumowuje wszystko, co miało miejsce i uważa, że media zrobiły z niej homofoba oraz wykorzystywały słowa wyrwane z kontekstu.

Zofia Klepacka zmienia swoje stanowisko? Po krytyce środowiska LGBT i wyraźnej niechęci do osób homoseksualnych jest niezadowolona z łatki homofoba

Sportsmenka postanowiła udzielić wywiadu "Tygodnikowi Solidarność" i odnieść się do krytyki, która jest kierowana do niej ze wszystkich stron. Widocznie nie spodobały jej się narastające kontrowersje wobec jej osoby.

- Ja po raz kolejny mówię, że do osób homoseksualnych nic nie mam (…) Ja po prostu nie zgadzam się z ideologicznymi postulatami, które są forsowane w Warszawie i nie tylko tutaj - wyznała Zofia Klepacka i dodała, że ma nawet znajomych homoseksualistów.

- Niektóre środowiska wykorzystały urywki cytatów z moich wywiadów i zrobiły ze mnie homofoba. To się rozprzestrzeniło i uważam, że to jest nie w porządku. Przekręcanie moich słów i manipulowanie nimi jest bardzo nie w porządku - oburzyła się Klepacka wyjaśniając clue całej afery.

Uważa też, że ma prawo do własnego zdania, a oczernianie jej za własne poglądy jest nieodpowiednim zachowaniem. Zaznaczyła, że niszczy jej to karierę.

Czyżby Klepacka zapomniała, co głosiła publicznie jeszcze niedawno? Sama oczerniała w sposób dosadny środowisko LGBT

Polska windsurferka już od jakiegoś czasu bez żadnych ogródek wypowiada się odnośnie stanowiska osób LGBT w naszym kraju i krytykuje ich działania. Nie można mówić o słowach wyrwanych z kontekstu, gdy całe wypowiedzi wręcz atakują osoby "inne" od Klepackiej. Oto kilka ostatnich słów sportsmenki:

- LGBT może nam podskoczyć.

- Niezmiennie jestem też przeciwna nauczaniu naszych dzieci chorej ideologii.

- Kategorycznie mówię "nie" na LGBT! (...) Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę? Nie wydaje mi się.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ja po prostu się nie zgadzam na promocję wynaturzeń. (…) Normalny model rodziny to kobieta i mężczyzna. Dzięki takim związkom jest przedłużana cywilizacja.

- Nie zgadzam się z seksualizacją dzieci w szkołach i z wybudowaniem hostelu, który by miał powstać dla homoseksualistów w trudnej sytuacji.

- Postulaty karty LGBT uderzają właśnie w nasze dzieci. To zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości, abyśmy byli rozmyci, nie mieli tożsamości narodowej.

Warto przypomnieć również teledysk do homofobicznej piosenki o "grzechach sodomskich", w którym wystąpiła Klepacka, a który ostatecznie został zdjęty przez administratorów platformy YouTube.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Andrzej Grabowski przeszedł zaskakującą metamorfozę, nie przypomina już dawnego siebie. Zdradził sekret swojej przemiany
  4. Nie widać końca podwyżek cen. Jest tak drogo, że Polacy przestają płacić rachunki
  5. "Czekają aż mu mózg pęknie?!" Zrozpaczona mama Szymona błaga o pomoc
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu