Smutne. Klepacka zagrała w homofobicznym teledysku. "Nie chcemy dewiacji co tu sieje zamęt"

Smutne. Klepacka zagrała w homofobicznym teledysku. "Nie chcemy dewiacji co tu sieje zamęt" Źródło: youtube.com/Orzeł i Syrenka

Zofia Klepacka jest ostatnio bohaterką wielu dyskusji dotyczących środowisk LGBT. Opinie na jej temat są skrajnie podzielone, jednak ona sama zdaje się być przekonana o słuszności swojego światopoglądu. Mimo wielu słów krytyki nie przestaje podkreślać tego, co myśli o homoseksualizmie. Tym razem pokazała to w kontrowersyjnym teledysku.

Zofia Klepacka od wielu dni jest zaangażowana w dyskusje na temat środowisk LGBT. Chyba każdy wie, że słynna windsurferka całym sercem popiera tylko tradycyjne związki i standardowy model rodziny. Opinia sportsmenki o związkach homoseksualnych jest natomiast bardzo negatywna, co było powodem między innymi konfliktu z Kingą Rusin.

Wiele osób uważa, że tak znana osoba, w dodatku reprezentantka kraju, powinna wygłaszać bardziej stonowane sądy i wykazać się odrobinę większą otwartością czy tolerancją. Zofia Klepacka za to jest przekonana, że robi dobrze, a krytyka nie robi na niej wrażenia. Sportsmenka postanowiła po raz kolejny pokazać, co tak naprawdę uważa o odmiennej orientacji seksualnej biorąc udział w kontrowersyjnym teledysku.

Zofia Klepacka w homofobicznym teledysku. Przesada?

W serwisie Youtube pokazał się teledysk grupy Karat NM pod tytułem "Grzechy sodomskie". Już sam tytuł sugeruje, że autorzy nie mają raczej najlepszego zdania na temat homoseksualizmu, zwłaszcza wśród mężczyzn. Pierwsze wersy utworów tylko potwierdzają te przypuszczenia.

- Grzechy wołające o do nieba pomstę / To grzechy sodomskie, Boże chroń od tego Polskę / Grzechy wołające o do nieba pomstę / To zabójstwo ostre, w to wlicza się aborcję - słychać w tekście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka treść wyjątkowo ostro uderza w środowiska LGBT, oceniając je jako źródło grzechu. Sugeruje się także, że ludzie związani z tym środowiskiem powinni się leczyć. W klipie widać też Zofię Klepacką, która wchodzi do kościoła, by tam oddać się lekturze biblijnej historii o Sodomie i Gomorze, gdzie Jahwe pali grzeszników za ich grzechy. To bardzo smutne i dobitne podkreślenie tego, co windsurferka naprawdę myśli o osobach homoseksualnych. Jak widać, żadne słowa nie są w stanie zmienić choć odrobinę postawy sportsmenki. Zofia Klepacka nie chce słuchać osób, które starają się złagodzić jej opinię na temat homoseksualizmu.

Screenshoty/youtube.com/Orzeł i Syrenka

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

Źródło: Youtube

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu