Zofia Klepacka chce być mądrzejsza od Powstańców Warszawskich? Nie zgadza się z ich poglądami dot. LGBT

Zofia Klepacka chce być mądrzejsza od Powstańców Warszawskich? Nie zgadza się z ich poglądami dot. LGBT Źródło: instagram/zofia_klepacka/

Zofia Klepacka nieustannie zabiera głos w wielu kwestiach, co za każdym razem robi w niezwykle bezpośredni, kontrowersyjny sposób. Sportsmenka nie wstydzi się swoich poglądów i jawnie dzieli się nimi publicznie, co nie zawsze wychodzi jej na dobre. Tym razem nie było inaczej, bowiem ta poruszyła temat Powstańców Warszawskich i jeden z bardziej drażliwych w Polsce - środowiska LGBT.

Zofia Klepacka swoimi ostatnimi słowami może rozpętać wielką burzę w sieci. Windsurferka skomentowała w mediach społecznościowych post dotyczący osób homoseksualnych oraz Powstania i niezwykle dosadnie wszystko skrytykowała. Sportsmenka najwyraźniej chce być mądrzejsza nawet od Polaków, którzy 1 sierpnia rozpoczęli walkę o wolność dla każdego rodaka. 

Zofia Klepacka nie zgadza się z poglądami w sprawie LGBT. Chce być mądrzejsza od Powstańców Warszawskich 

Ponieważ wczoraj, Polska obchodziła 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w mediach pojawiło się wiele wpisów dotyczących nie tylko samego wydarzenia, ale również łączono je z ostatnim Marszem Równości w Białymstoku, gdzie rodacy z symbolem Polski Walczącej na koszulkach poniżali i szykanowali innych za odmienną orientację. Wiele portali, w szczególności tych popierających środowisko LGBT, zwróciło uwagę na fakt, że nie o taką Polskę walczono. Wpis pojawił się między innymi na profilu "Związek Powstańców Warszawskich", który kolejno został zacytowany przez "Kampanię Przeciw Homofobii". 

- Większość nie ma prawa poniżać mniejszość. Silniejszy nie ma prawa bić słabszego, w tym dzieci. Nie ma zgody na akty przemocy wobec jakichkolwiek ludzi (...)Nie ma zgody na poniżanie mniejszości seksualnych w kraju, w którym homoseksualiści byli zabijani przez faszystów za swoją odmienność. Nie ma naszej zgody na bicie i opluwanie drugiego człowieka, a także na wykorzystywanie symbolu naszej walki z okupantem – symbolu Polski Walczącej - czytamy. 

Klepacka poczuła się niezwykle rozgoryczona takimi słowami, czego nie zamierzała ukrywać. Jej zdaniem, to środowisko LGBT nie powinno wykorzystywać symbolu Polski Walczącej na tęczowych flagach. W opinii sportsmenki jest to niedopuszczalne i w ogóle nie powinno mieć miejsca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie ma zgody na to, abyście dobierali się do Naszych Dzieci!!! Nie ma zgody na zamieszczanie Polski Walczącej na tęczowym tle!!! To hańba!! - komentuje Klepacka. 

Tak dosadna wypowiedź z jej strony wywołała w sieci spore poruszenie, które najprawdopodobniej z każdym dniem będzie tylko wzrastać. Temat LGBT jest niezwykle delikatny w Polsce, a Klepacka nie zamierza szczędzić w słowach. 

facebook/kampania_przeciw_homofobii/

facebook/kampania_przeciw_homofobii/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2.  Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: facebook 

Następny artykuł