Ostatnia wola Czerwińskiej nie zostanie spełniona? Jej przyjaciel ma problem

Ostatnia wola Czerwińskiej nie zostanie spełniona? Jej przyjaciel ma problem Źródło: Screen/youtube/Fundacja Orange

Zofia Czerwińska odeszła z tego świata dwa dni temu, a wiadomość o jej śmierci była potwornym ciosem zarówno dla jej bliskich, jak i tysięcy fanów. Nikt nie chciał w to uwierzyć, a teraz na jaw wychodzi kolejna, ogromna przykrość. Ostatnia wola wielkiej aktorki może nie zostać spełniona, bo starający się ją zrealizować przyjaciel ma ogromny problem.

Zofia Czerwińska swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w filmie "Pokolenie", gdzie wcieliła się w rolę barmanki Loli. Największą popularność przyniosły jej jednak postaci pani Balcerkowej z "Alternatywy 4" oraz Zofii Nowosielskiej z "Czterdziestolatka". Od tamtego czasu aktorka grała w dziesiątkach produkcji, a wiele osób kojarzy ją przede wszystkim z licznych seriali, w których chętnie brała udział. 

Przez lata była czołową aktorką telewizji Polsat, gdzie przede wszystkim kojarzona była z rolą Malinowskiej ze "Świata według Kiepskich". Niestety dwa dni temu Zofia Czerwińska odeszła z tego świata, co było potwornym ciosem dla milionów Polaków. Choć ból wciąż jest ogromny, teraz na jaw wychodzi kolejna wielka przykrość. Wszystko wskazuje na to, że ostatnia wola zmarłej - o pochowaniu jej w różowej urnie - może nie zostać spełniona. Zadbać miał o to jej najbliższy przyjaciel, nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. 

Zofia Czerwińska miała zaskakującą ostatnią wolę

Jako pierwszy o śmierci legendarnej aktorki poinformował na swoim Instagramie jej bliski przyjaciel, dziennikarz Mariusz Szczygieł. Zofia Czerwińska poznała go ponad 26 lat temu, gdy wynajął mieszkanie na Sadybie, w którym wcześniej mieszkała. Umówili się na spotkanie, a z czasem bardzo ze sobą zżyli i zaprzyjaźnili. Ich losy wielokrotnie się ze sobą splatały i m.in. dzięki jej poleceniu zaczął prowadzić w Polsacie własny program "Na każdy temat". 

- Na pogrzebie ma być śpiewana „My way". Macie mnie pochować w różowej urnie, pamiętaj Mariuszek, bo do twarzy mi w różowym! Będzie, Zosiu. Wszystko dla Ciebie! - napisał. 

Teraz jednak okazuje się, że sprawa z zaskakującą różową urną wcale nie będzie taka prosta, jak mogłoby się wydawać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy ostatnia wola Czerwińskiej nie zostanie spełniona? 

Spełnienie ostatniej woli spoczęło na dziennikarzu, niestety urny w tym kolorze należą w naszym kraju do rzadkości. 

- Szukamy, zgodnie z życzeniem Zosi, różowej urny. Ale okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe - mówi przyjaciel zmarłej. 

Jedyną opcją wydaje się sprowadzenie urny zza granicy, tu z kolei pojawia się nowy problem, który jest nie do przeskoczenia. 

- Są takie za granicą, ale termin dostawy jest zbyt długi... - dodaje. 

Miejmy nadzieję, że jednak bliscy legendy polskiej telewizji znajdą sposób i jej ostatnia wola zostanie spełniona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News