Kobieta o imieniu Alicja napotkała na drodze do Arkansas starszego mężczyznę z wózkiem przyczepionym do roweru. Gdy zbliżyła się zauważyła, że w wózku jest aż 10 psów. 

Kobieta pojechała dalej, ale nie mogła zapomnieć tego smutnego widoku. Postanowiła sobie, że jak spotka tego człowieka po raz kolejny, to pomoże mu i zwierzakom.

I rzeczywiście w drodze powrotnej kobieta znów spotkała tego mężczyznę. Zatrzymała się i po rozmowie z nim, dowiedziała się, że jest on bezdomny od kilkunastu lat, a wszystkie swoje pieniądze wydał na pomoc bezdomnym psom, które były w potrzebie.

Kobieta poznawszy jego całą historie była zdeterminowana mu pomóc. Napisała petycję do miłośników zwierząt na facebooku, którzy włączyli się do akcji i zebrali potrzebne pieniądze.

W ciągu kilku godzin zebrano sporą sumę, którą przeznaczono na tymczasowy motel, w którym podróżnicy mogli sobie odpocząć i nową przyczepę mieszkalną, aby mężczyzna miał gdzie mieszkać.

Zwierzaki dostały odpowiednią pomoc medyczną i mnóstwo jedzenia, które napływało z każdej strony. Ludzie byli zdeterminowani pomagać i sam mężczyzna był bardzo zaskoczony i wzruszony całą sytuacją.

Dzięki Alicji i internautom mężczyzna nie musi się martwić o to, czy będzie miał gdzie spać i czym nakarmi swoje zwierzaki.

źródło/foto: weloveanimals .me

 

...

Zobacz również