Chcieć to móc. Potęgę tego hasła udowodniła June Shannon (37 l.), której w rok udało się schudnąć 100 kg. niegdyś otyła i zaniedbana kobieta zamieniła się w istną piękność!

Kobietę telewidzowie znają z popularnego w Ameryce programu „Mała piękność”, w którym udział brała jej śliczna córka „Honey Boo Boo”. Jej matka niestety całą uwagę skupiła na dziecku, całkiem zapominając o sobie. Borykała się z bardzo głęboką nadwagą, a jej ciało było strasznie zniekształcone. Powoli przestawała wyglądać jak kobieta.

Powiedziała „dość” nadwadze

Ponad rok temu June postanowiła rozpocząć walkę o siebie i  udowodnić wszystkim, że potrafi schudnąć. Wielu osobom wydawało się, że kobieta na pewno nie podoła zadaniu, oraz że jest to niemożliwe. Mama „Honey Boo Boo” zadziwiła jednak wszystkich – udało jej się schudnąć 100 kg. Etapy jej metamorfozy widzowie mogli podziwiać w programie „Mama June: From Not to Hot”. Kobieta osiągnęła swój cel, całkowicie zmieniając swoje nawyki żywieniowe oraz zaczęła treningi pod okiem specjalisty. Teraz kobieta jest niemalże nie do poznania, w ogóle nie przypominając dawnej wersji siebie.

Foto: fakt.pl
Foto: fakt.pl
Foto: fakt.pl
Foto: fakt.pl
Foto: fakt.pl
Foto: fakt.pl

Źródło: fakt.pl

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również

Zobacz również