Wspólny wyjazd Ryszarda Petru oraz Joanny Schmidt na Maderę wywołał ogromne emocje wśród polskiej opinii publicznej. Nie przeszkodziło to jednak związkowi polityków, którzy znów wybrali się na wspólne wakacje do Chorwacji. Nawet tam zostali jednak przyłapani przez dziennikarzy Super Expressu.

Petru i Schmidt tym razem spędzają wspólny urlop w Dubrowniku, czyli w bardzo popularnym wśród polskich turystów miejscu. Zadziwiło to zdecydowanie wiele osób, które myślały, że para będzie próbowała ukrywać się przed obecnością reporterów polskich mediów.

– Nie chcę nic komentować, nikt nie wie, gdzie jesteśmy, i chcę, żeby tak pozostało – stwierdziła posłanka Schmidt zapytana o urlop przez dziennikarzy Super Expressu. Została jednak przyłapana z Ryszardem Petru na obiedzie w jednej z najdroższych, najbardziej ekskluzywnych restauracji kurortu.

Tam także zrobiono parze zdjęcie, które udostępnił właśnie SE. Po minach polityków na pewno można stwierdzić, że nie spodziewali się w swoim otoczeniu fotoreporterów. Mimo wszystko ewidentnie czują się ze sobą bardzo swobodnie i dobrze.

Fot. SE.pl

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również