Po raz kolejny w przeciągu ostatniego tygodnia w całej Polsce ogłoszono alarmy bombowe. Tylko w stolicy doszło do 39 alarmów. Trwa ewakuacja.

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, do wojewódzkich oddziałów Telewizji Polskiej oraz TVN, a także do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Giełdy Papierów Wartościowych oraz największych galerii handlowych w całej Polsce wysłano maile informujące o podłożeniu ładunków wybuchowych.

Sytuacja powtórzyła się dzisiaj. Podobnie obrano sobie na cel regionalne oddziały telewizji publicznej a także kilka katowickich instytucji, tj Silesia City Center, Urząd Celny, Izbę Skarbową, Instytut Pamięci Narodowej, Prokuraturę Okręgową, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

W tym samym czasie ogłoszono alarmy bombowe w instytucjach znajdujących się w warszawie tj. ministerstwa, hotele, centra handlowe, prokuratury oraz na Opolszczyźnie.

Jak poinformował dziennikarz TVP Tomasz Szymborski mail z informacją o podłożeniu ładunków wybuchowych zawierał wiele błędów ortograficznych.

fot. twitter
fot. twitter

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również