Ten portal pamiętać mogą tylko ci, którzy mieli w domu Neostradę lub chadzali do kafejek internetowych. Teraz administrator serwisu prosi o pobranie swoich plików do 31 sierpnia. Portal niebawem zostanie zamknięty.

Mowa o legendarnej „Wrzucie.pl”, należącej do Grupy Wirtualne Media. Pierwszy raz internauci zalogowali się na niej w 2006 roku. Portal przypominał polski odpowiednik Youtube`a. Służył udostępnianiu muzyki i filmów.

Teraz administratorzy „Wrzuty” postanowili zawiesić jej działalność. Swoją decyzję motywują „przyczynami biznesowymi”. Najprawdopodobniej serwis utracił swoją dawną popularność i stał się anachroniczny.

 – Drodzy Użytkownicy Wrzuta.pl, chcemy Was poinformować, że po szczegółowej analizie, podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego serwisu z powodów biznesowych z dniem 31 sierpnia 2017 – taką informację zobaczymy wchodząc na stronę.

Właściciele portalu przypominają, że umieszczone na nim materiały nie zostaną zarchiwizowane. Stąd prośba o ich pobranie.

 – Równocześnie przypominamy, że zgodnie z postanowieniami pkt 18 Regulaminu, serwis Wrzuta.pl nie zapewnia archiwizowania i przechowywania plików, komentarzy ani jakichkolwiek innych treści udostępnionych w serwisie. Dlatego już teraz, zachęcamy do pobrania wszystkich materiałów, które umieścili Państwo w serwisie Wrzuta.pl. Prosimy pamiętać, by przenieść wszystkie niezbędne Państwu treści najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku. Po tym terminie, serwis przestanie funkcjonować – informują właściciele.

źródło: Wprost

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również