Aktorzy serialu "Zniewolona" przyjadą do Polski. Już niedługo będziecie mogli ich zobaczyć na żywo

Aktorzy serialu "Zniewolona" przyjadą do Polski. Już niedługo będziecie mogli ich zobaczyć na żywo Źródło: screen/TVP

"Zniewolona" miał być serialem, który umili stały widzom TVP czas oczekiwania na powrót stałej ramówki po wakacjach. Chyba nikt nie spodziewał się, że ukraińska produkcja okaże się absolutnym hitem lata 2019. Każdy odcinek oglądają miliony widzów, a już niedługo będą oni mogli poznać osobiście odtwórców głównych ról.

"Zniewolona" została puszczona na antenie TVP w wakacje. Prawdopodobnie miała stanowić rekompensatę dla widzów "M jak miłość", aby ci mogli oglądać coś w zamian. Najpewniej nikt nie zakładał, że kostiumowa opowieść o Katii podbije serca widzów. Serial okazał się spektakularnym sukcesem. Z odcinka na odcinek przybywało widzów, by w końcu 29. zobaczyło aż 3,3 miliony widzów. Fani zostaną wynagrodzeni za swoją lojalność w niezwykły sposób.

Aktorzy hitu "Zniewolona" zawitają do Polski. Każdy fan może ich spotkać

Wysoka oglądalność ukraińskiej produkcji nie umknęła uwadze za granicą. Aktorzy są zachwyceni tym, ze ich ciężka praca przypadła do gustu polskim odbiorcom i postanowili odwiedzić kraj, w którym cieszą się niemałą popularnością. Szczególną sympatią widzów cieszy się odtwórczyni głównej roli, piękna Katerina Kowalczuk. To właśnie ona na swoim Instagramie napisała, że wkrótce odwiedzi Polskę.

Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy takie spotkanie z ulubionymi postaciami "na żywo" miałoby się odbyć. Można się jednak spodziewać, że gdziekolwiek by się nie odbyło, z całej Polski zjechałoby się mnóstwo fanów "Zniewolonej". Zagorzali fani losów Katii z pewnością nie przepuściliby okazji, by poznać czy poprosić o autograf ulubioną gwiazdę. Jak na razie trzeba wyczekiwać na kolejne informacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katerina Kowalczuk zdobywa fanów nie tylko w Polsce. Jej sława sięga dalej

Niebieskooka blondynka o niezwykłym talencie aktorskim ciągle dostaje od swoich fanów z różnych krajów gratulacje i wyrazy uznania za swoją rolę w "Zniewolonej". Artystka co jakiś czas dziękuje wszystkim za miłe słowa na swoich mediach społecznościowych. Grono wielbicieli aktorki jest już tak duże, że ta musi zamieszczać swoje posty w dwóch językach: ukraińskim i angielskim, aby każdy mógł przeczytać jej słowa. Wiadomo, że szczególną sympatią darzą ją mieszkańcy nie tylko Polski, ale też Litwy i Łotwy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Jak widać opowieść osadzona w XIX wieku przemawia do wielu kobiet. Uwagę przykuwają nie tylko eleganckie stroje czy zjawiskowa uroda aktorek, ale przede wszystkim skomplikowana fabuła, która porusza ważne wówczas tematy. Pokazuje bowiem walkę urodzonej w niewoli Katii o niezależność i wolność. Chce być czymś więcej niż tylko zabawką Piotra Czerwińskiego, bogatego ziemianina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  2. Michał Szpak przeszedł samego siebie. Fani już nie spojrzą na niego tak samo
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News