Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć

Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć Źródło: Screen/TVP/"Zniewolona"

Bohater serialu TVP "Zniewolona" nie żyje. Straszna śmierć, która dosięgnęła główną postać serii, była niezwykle wstrząsająca. Umarł, choć podjęto próbę ratowania go z fatalnej sytuacji. Niestety, poważne obrażenia, których doznał sprawiły, że żadna pomoc nie była w stanie go ocalić.

Serial "Zniewolona" w ostatnim odcinku sprawił widzom ogromny ból. Uwielbiany bohater zginął, choć mógł prawie uniknął śmierci dzięki heroicznej pomocy Nazara, który wyciągnął go z płonącego budynku. Niestety, Nazar przyszedł Stiepanowi na ratunek zbyt późno, przez co ten zmarł w przerażających męczarniach.

Bohater serialu "Zniewolona" nie żyje. Straszna śmierć była dla widzów bolesnym widowiskiem

Sytuacja przebiegała bardzo dramatycznie, a rozpoczęła się od zupełnie innego wątku. W 28 odcinku serialu "Zniewolona" Katerina idzie odwiedzić grób Aleksieja. To nie podoba się wyraźnie wściekłej na sytuację Lidii, która następnie wydaje wstrząsający rozkaz. Każe, aby jej żołnierze zakopali Katerinę żywcem, co ci następnie robią. Katerina opierała się im, ale nie była w stanie uwolnić się spod ich ucisku.

Następnie dzieje się coś zupełnie nieprawdopodobnego, bowiem podwładnym Lidii intuicja podpowiada, że kobieta zrobiła Katerinie coś strasznego. Wokół zabójstwa krążą plotki. Wkrótce chłopi zaczynają snuć domysły, według których Katarina została zamordowana przez Lidię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopi postanawiają więc ukarać za śmierć Katariny Lidię. Ta jednak ucieka przed nimi i ukrywa się w domu Zachara. Tego typu pomysł wcale nie oszczędził jednak jej życia, bowiem chwilę później chłopi zjawiają się w domu Zachara i awanturują się. Wkrótce Zachar, który próbuje powstrzymać chłopów, zostaje przez nich zamordowany. Następnie ci podkładają ogień pod jego dom. Chcą, aby Lidia spłonęła żywcem tak, jak Katia, która żywcem została zakopana w ziemi.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Stiepan, widząc płomienie, przerażony rusza na pomoc Lidii. Chwilę później na rękach niesie go Nazar, który przerażony próbował uratować Stiepana. Niestety, Stiepan w wyniku uduszenia się dymem, a także z powodu licznych poparzeń w ogromnych cierpieniach i męczarniach umiera. Lidia także spłonęła w domu żywcem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co robił wzruszy was do łez
  2. Donald Tusk wolałby, żeby TO zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet
     

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News