znicze cmentarz odszkodowania
Instagram krzysztof-zuk
Joanna Szwalikowska - 31 Października 2020

Czy osoby sprzedające znicze i kwiaty powinny dostać odszkodowania od państwa?

Czy osoby sprzedające znicze, waszym zdaniem, powinny otrzymać od państwa odszkodowanie za zamknięcie cmentarzy w ostatniej chwili?

Osoby sprzedające znicze oraz wiązanki w pobliżu cmentarzy, znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. W związku z zamknięciem cmentarzy nie są one w stanie sprzedać zgromadzonego towaru. Czy waszym zdaniem powinny one otrzymać odszkodowanie od państwa?

Decyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuDecyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuCzytaj dalej

Podczas piątkowej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego padła decyzja o tym, że od dzisiaj (31 października) do 2 listopada cmentarze pozostaną zamknięte. Decyzja zapadła dosłownie w ostatniej chwili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Do tej pory rząd zapewniał, że nie planuje zamknięcia cmentarzy na okres obchodów Wszystkich Świętych, pojawiały się prośby o to, by seniorzy pozostali w domach, a pozostali postarali się odwiedzić groby swoich bliskich nieco wcześniej, by uniknąć tłumów.

W związku z tym, iż decyzja o zamknięciu cmentarzy zapadła w ostatniej chwili, osoby sprzedające znicze, a także kwiaty w pobliżu cmentarzy, nie są w stanie sprzedać towaru, w jaki się zaopatrzyli wcześniej. Taka sytuacja wzbudziła oburzenie wielu osób, ponieważ gdyby informacja o cmentarzach zapadła wcześniej, osoby te byłyby w stanie przygotować się na to, tymczasem są narażone na ogromne straty.

Dzisiaj grzeje:

1. Za wejście na cmentarz grożą horrendalne kary. Wiele osób nie ma pojęcia, posypią się mandaty

2. Uwaga, właśnie przekazano pilny komunikat. Rozdzwonią się telefony tysięcy Polaków

3. Ksiądz znalazł sposób, jak obejść nakaz zamkniętych cmentarzy. Wywiesił na bramie zadziwiający napis

W ramach solidarności wiele miast, ale również osób medialnych postanowiło wesprzeć lokalnych handlowców i zakupić od nich wiązanki. Jedną z takich osób, jest Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, na którego koncie na Instagramie pojawiło się powyższe zdjęcie. Czy waszym zdaniem państwo powinno wypłacić odszkodowania dla osób, które sprzedają znicze? Co sądzicie na ten temat?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Jej córka nie mogła dłużej milczeć, wkrótce ich rodzina się powiększy
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  3. Policja pokazała, co znalazła przy zatrzymanych na wczorajszym strajku. Można było stracić życie
  4. Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla Polaków
  5. Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie, zalała się łzami. Opublikowała poruszający wpis: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"
  6. Grupa Anonymous nagłaśnia Strajk Kobiet. "Warszawa pisze historię"
  7. Wygląda zjawiskowo, smakuje obłędnie, a robi się je w 15 minut. Każdy kto spróbuje, będzie błagać o przepis
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News