11-latek znęcał się nad kotem, filmik wrzucił do sieci. Teraz stanie przed sądem rodzinnym, jaka powinna być kara?

11-latek znęcał się nad kotem, filmik wrzucił do sieci. Teraz stanie przed sądem rodzinnym, jaka powinna być kara? Źródło: pikrepo.com Creative Commons Zero - CC0

Znęcanie się nad zwierzętami dla wielu osób powinno być surowo karane. Według internautów nawet małe dzieci nie powinny mieć "taryfy ulgowej" i powinny mieć świadomość, że to nie są niewinne żarty. Cała Polska skierowała swoją uwagę na 11-latka, który nie dość, że znęcał się nad kotem, to nagrywał swoje poczynania i publikował w internecie.

Znęcanie się nad zwierzętami po raz kolejny zostało poruszone przez krajowe media. Wszystko przez 11-latka, który pastwił się nad kotką, która niedawno została mamą. Ciągnął ją nie tylko za ogon i uszy, ale też uderzał w głowę, szarpał i dusił. Na szczęście w porę zareagowały odpowiednie służby, a zwierzę z młodymi zostało odebrane przez Fundację Obrony Praw Zwierząt "Anaconda". Koty nie trafią z powrotem do rodziny 11-latka. Chłopak ma za to ponieść konsekwencje i stanie przed sądem rodzinnym, który ma zdecydować jak ukarać nastolatka. Według was: jaką karę powinien orzec sąd?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News